Здоровье
Чому мусульмани і євреї не їдять свинину? Наукове обгрунтування

На подібне питання всюди можна почути одну і ту же відповідь: «Тому що свиня — брудна тварина».

Забудьте про це, тому що, коли релігії зароджувалися, скажемо чесно, сама людина була не чистіше.

До нашої ери люди викидали помиї просто у вікно на дорогу, а потім добиралися по цих дорогах до сусідів. Тому брудними були і домашня худоба, і сама людина. Так чому ж саме свиня?

Клімат, в якому проживали прихильники ісламу та іудаїзму, був дуже спекотним, а свинина — м’ясо, яке найшвидше псується. Плюс свиня всеїдна, вона їсть навіть власні екскременти, відповідно, м’ясо свині містить трихін — паразитів, що сприяють розвитку хвороб.

Тепер підсумуємо всі ці фактори і розуміємо, яка божевільна кількість отруєнь була у людей в такому кліматі після поїдання свинини. А віруючій людині нескладно було прикріпити до цього релігійне значення: раз тіло відкидає це м’ясо — значить, в ньому є щось диявольське і нечисте.

Висновок: заборонити! Єдиний спосіб позбавлення від паразитів — заморозка свіжого м’яса. Але в жаркій пустелі в той час холодильники, на жаль, не водилися.

Майже будь-яка релігійна харчова заборона пояснюється науковим шляхом. Наприклад, закони кашрута поклали заборону на вживання в їжу хижих тварин — вовків, ведмедів, лисиць, собак, тому що вони м’ясоїдні, отже, в організмі присутні токсини.

Або з тієї ж причини у іудеїв існує заборона на вживання в їжу крабів, раків і омарів — в м’ясі ракоподібних міститься птомаіни (трупна отрута).

facebook