Мир
Чому не можна дарувати ножі і годинник

На ювілеї і свята прийнято дарувати подарунки. І хоча це чудова традиція, проте кожного разу, коли потрібно купити подарунок, багато хто стикається з проблемою вибору і не знає, що ж такого особливого піднести.

У підсумку вибирають найбанальніші подарунки на зразок капців, дзеркал або наборів рушників. При цьому дарувальник може і не підозрювати, що подібні презенти заборонені багатовіковими повір’ями. І якщо одна людина байдуже сприйме такий подарунок, то інший побачить в ньому щось нехороше.

Відмовляючись шанувати існуючі століттями традиції, людина демонструє не тільки поганий характер, а й невміння дарувати подарунки.

Чому не можна дарувати годинник

З порожніми руками приходити в гості не прийнято, адже це неповага до господарів. Однак деякі погані подарунки спотворюють навіть найкращі наміри, несуть негативну енергетику і викликають погані асоціації. Тому слід двічі подумати, перш ніж таке дарувати.

Якщо вірити повір’ям, то запущений механізм наручного годинника впливає на біологічний ритм людини, що приймає такий подарунок. Китайці бачать в такому підношенні запрошення на похорон. Крім того, застібання годинника на зап’ясті асоціюється з застібанням наручників, що може свідчити про бажання обезволити людину, зробити її своїм слугою.

Якщо подарувати наручний годинник дуже потрібно, проводять нейтралізацію подарунка. Для цього його надягають на ляльку або м’яку іграшку, а потім дарують саме в такому вигляді. До слова, дарувати настінний годинник або будильники можна, адже вони ніякої небезпеки не несуть.

А ось які ще предмети не рекомендується дарувати і отримувати в подарунок .

Дзеркало

Цей предмет здавна вважався мостом між світом живих і царством мертвих. Наші предки вірили, що дзеркало накопичує негативну енергію, причому неважливо, величезна це інтер’єрне дзеркало або мініатюрне дзеркальце в косметичці. Такий подарунок веде до сварки і розлуки. До того ж, завжди є ймовірність, що дзеркало не сподобається людині або не впишеться в інтер’єр, що тільки додасть негатив.

Що робити, якщо дзеркало подарували тобі? В такому випадку прийми подарунок і відразу проведи обряд очищення. Для цього промий дзеркало під проточною водою, потім поклади горизонтально і залий відображаючу сторону святою водою. Залиш на пару годин. Після цієї маніпуляції витри насухо і користуйся без побоюваннь.

Є ще один спосіб очищення такого подарунка. Промий дзеркало під проточною водою і висуши, не витираючи. Потім постав подарунок в коробку, загорни відображає сторону сіллю і заховай на три дні, де його ніхто не побачить. Після цього витри насухо і користуйся, що не переживаючи за свою долю.

Тапочки

Предмети, які асоціюються з похоронною символікою підносити в дар не рекомендують. Людей нерідко ховають в тапочках, а тому цей предмет викликає не найкращі асоціації навіть у тих, хто скептично ставиться до різних прикметах.

Набори рушників або хустинок

Ці предмети також відносять до похоронної символіки, тому дарувати їх на свято не прийнято. Але коли мова йде про банні або кухонні рушники, а також вироби ручної роботи, можна зробити виняток. Головне — дарувати такі речі парами.

Шкарпетки і труси

Може здатися дивним, але ці звичні подарунки також знаходяться в зоні ризику. Завжди вважалося, що дарувати нижню білизну — до зради. Отримавши такий подарунок, чоловік незабаром може піти з сім’ї. Сюди ж можна віднести деякі книги. Так, збірки віршів, любовна лірика і романи, подаровані коханій людині, віщують швидкий розрив.

Гострі предмети

Ножі, виделки, ножиці, шпильки і інші колючо-ріжучі предмети дарувати не варто. Вважається, що будь-який гострий предмет притягує нечисту силу, тому такий подарунок добра не принесе.

Гаманець

Синій колір гаманця асоціюється з водою. Це означає, що гроші будуть просто витікати від власника. В якості подарунка можна вибирати тільки червоне або коричневе портмоне. До того ж гаманець не можна дарувати порожнім, тому не забудь вкласти монетку — вона притягне до власника достаток.
Звичайно, від подарунка непросто відмовитися, адже так можна образити дарувальника і виставити його в дурному світлі перед іншими гостями. І щоб убезпечити себе, варто вдатися до деяких кроків для очищення презенту.

Найпростіший спосіб — викупити подарунок . Всю вартість оплачувати необов’язково. Досить вручити дарувальнику монетку. Якщо виникають сумніви, можна подарунок промити під проточною водою і протерти вологою ганчіркою, щоб стерти негатив. Також сумнівний подарунок можна потримати над полум’ям свічки.

Якщо перераховані вище способи не підходять і ти боїшся безнадійно зіпсувати річ, обсип її сіллю з усіх боків і залиш на ніч. На ранок предмет буде позбавлений від поганої енергетики.

facebook