Чому не можна загадувати бажання за інших людей — є вагома причина

Чому не можна загадувати бажання за інших людей — вагома причина

Найчастіше наші заповітні бажання стосуються не лише нас, а й наших близьких. Проте астрологи вважають, що так формулювати свої мрії категорично не можна.

Вважають, що бажання, наприклад,  загадані в новорічну ніч, обов’язково повинні збуватися.

Саме тому під бій курантів ми п’ємо шампанське із підпаленим списком мрій, повторюємо чарівні фрази, стоїмо на табуретці — загалом робимо все, що радиться в інтернеті.

При цьому за такий короткий часовий проміжок ми встигаємо набажати різних благ не лише собі, а й усім близьким: чоловікові — підвищення зарплати, дітям — відмінних оцінок, а батькам — міцного здоров’я.

Читай також: «Хочу виграти в лотерею»: як загадувати бажання, щоб вони збувалися

Насправді в новорічну ніч загадувати бажання за близьких, хоч би якою ти була впевнена, що їм потрібно саме те, про що ти думаєш, небезпечно з погляду астрології.

Експерти вважають, що чужі побажання впливають на долю людини — і можуть збити з вірного й більш вдалого для нього шляху.

Цілком можливо, що мрії, які ти загадуєш за іншу людину, не підуть йому на благо. Він ще ментально не готовий до того, що бажаєш йому ти, або формулює свої установки трохи по-іншому. У результаті він може витрачати свій шанс на успіх у невідповідний момент.

До того ж ніколи не варто забувати про себе кохану. Насамперед бажання повинні стосуватися саме тебе: адже ти головна людина у своєму житті. Саме тому експертами можна формулювати бажання за інших через призму того, що це дасть тобі.

Такі ж самі поради стосуються, бажань загаданих на день народження. Бажання в найважливіший день у році, повинне стосуватись лише вас, а не інших людей.

Тому потрібно й правильно проговорювати бажання, наприклад: «Хочу радіти з того, що мій чоловік отримує зарплату, гідну його навичок та умінь».

Або ж: «Хочу пишатися новими здобутками своїх дітей».

Або: «Хочу мати менше приводів для занепокоєнь щодо здоров’я моїх рідних та близьких».

You cannot copy content of this page