Чому в будинку не приживаються квіти: причина може бути фатальною

Існує багато причин, чому ваші рослини можуть не приживатися.

Рослини можуть не прижитися не з вашої вини, але дуже важливо знайти причину вчасно. Ось найпоширеніші і не очевидні причини цього. чому ваші рослини можуть погано почуватися.

Ви просто не знаєте, як доглядати за рослиною

Догляд за рослиною має бути правильним. Перед тим, як купити або взяти в дар нового зеленого друга, обов’язково прочитайте в інтернеті про те, як його доглядати.

Багато людей помилково вважають, що для правильного догляду достатньо поливу, але це помилка. Якщо рослини, які не можна поливати кожен день, а також які потрібно тримати подалі від прямих сонячних кращих.

Словом, спочатку перевіряйте інформацію про звільнення, а потім уже ухвалюйте рішення.

Ви не стежите за місячними фазами

При догляді за рослиною важливо стежити за поведінкою та положенням Місяця. З допомогою місячного календаря ви точно знатимете, коли варто робити пересадку, а коли краще утриматися від будь-яких робіт із землею або навіть від поливу. Це допоможе продовжити життя рослині.

Велика кількість негативу

Якщо в будинку переважає негативна енергетика, рослини можуть почати гинути одна за одною. Таке відбувається, якщо, наприклад, у будинку постійно лаються.

Рослини не розуміють нашу мову, але чудово відчувають енергетику слів та настрої людей. Якщо люди в квартирі чи будинку ненавидять один одного і постійно гризуться, рослини можуть зачахнути або зовсім загинути.

Також зростання негативної енергетики можливе через недотримання універсальних правил фен-шуй. Рослини не можна ставити в темних кутах, якщо це не рослина-фільтр. Також ваш зелений друг може зачахнути, якщо його поставити навпроти розбитого дзеркала.

Вроки або прокляття

Експерти в галузі езотерики зазначають, що рослини часто приймають удар на себе, коли нас хтось проклинає або намагається навести вроки.

Вони вбирають негативну енергію, яку на нас насилають недобрі люди, через що гинуть. Саме з цієї причини експерти радять звертати увагу на стан рослин у вашому будинку. Якщо він залишає бажати кращого, то щось не так.

Якщо в будинку негативна людина залишила підклад, то в такому разі зачахнути можуть усі рослини одразу. Якщо ви помітили, що всі рослини зачахли, обов’язково перевірте будинок на наявність підозрілих речей.

Хвороба людини

Деякі рослини сильно прив’язуються до свого господаря, формуючи тісний енергетичний зв’язок. Якщо в такому випадку людина починає хворіти або дуже погано почуватися в душевному плані, це неминуче відбивається і на здоров’ї квітів, рослин.

Несумісність рослин

Є рослини донори, а є вампіри. Якщо ставити ці рослини надто близько одна до одної, то рослина-донор може дуже сильно постраждати. Мінімальна відстань, на якій можна розташовувати донорів від вампірів – 2-3 метри.

Бруд та безлад у будинку

Коли вдома брудно і панує хаос, це негативно позначається на багатьох рослинах. Несприйнятливість до безладу є лише рослин з колючками. Зів’явши рослина може вказувати на те, що енергетично потоки Ці у вашому будинку циркулюють неправильно. Можливо, у вас багато мотлоху в квартирі, бруду і пилу або меблі стоїть неправильно.

You cannot copy content of this page