Чорна смуга та сльози: знаки зодіаку, яким доведеться нелегко у листопаді 2023 року

Чорна смуга та сльози: знаки зодіаку, яким доведеться нелегко у листопаді 2023 року

Осінь не дарма вважається непростим часом року, але, на щастя, залишився лише один місяць. Щоправда, деяким його пережити не так вже й просто, але зірки вже поспішають попередити цих «щасливчиків».

До цього в тебе була підозріло довга біла смуга чи, навпаки, ти просто хочеш переконатися, що твого знака зодіаку в цьому списку нарешті вже немає? Будь-яка з цих причин — слушний привід для ознайомлення з попередженнями від зірок.

У листопаді нижчепереліченої трійці доведеться нелегко, але не поспішай відразу впадати в смуток і робити поспішні висновки. Приводи можуть виявитися як серйозними, так і досить приємними.

Овен

Вогненному знаку зодіаку, здається, настав час лікувати свої душевні рани. Якщо ти щосили трималася і забувала в навчанні чи роботі, то в листопаді твої почуття тебе остаточно накриють. На цей раз не намагайся забити, а наберися сміливості вже вирішити внутрішній чи зовнішній конфлікт. Поговори з тим, через кого болить серце, або ж сядь і розпиши, що тебе не влаштовує в житті і як це вирішити.

Скорпіон

Скорпіонам теж буде нелегко, але (не повіриш) через кількість уваги та активностей. У листопаді тебе активно кликатимуть на тусовки, запрошуватимуть у гості та освідчуватимуться в коханні, не даючи ні дня спокою.

Можливо, річ у тому, що деякі святкуватимуть свій день народження? Мабуть, так, але й до інших вишикується черга з бажаючих провести разом час. І як тут усе встигнути?

Водолій

Швидкі у справах Водолії стають дуже повільними, коли справа стосується кохання. Ти не поспішаєш розлучатися зі своєю свободою, але через твоє неоднозначне ставлення є ризик втратити досить важливу людину у своєму житті.

У листопаді на тебе чекає дилема, яку більше відкладати ніяк не можна. Подумай, чи варто відпустити і забути чи все ж таки вийти із зони комфорту і спробувати побудувати відносини.

You cannot copy content of this page