Чорна смуга: знаки зодіаку, яким буде нелегко у грудні 2023 року

Чорна смуга: знаки зодіаку, яким буде нелегко у грудні 2023 року

Сезон Стрільця певним чином вплине на кожного з нас, але чотирьом знакам це дасть певні складнощі!

Перехід від сезону Скорпіона до сезону Стрільця буде відчутним, тому що з’явиться відчуття, що ми нарешті виходимо з підземного світу на свіже повітря. Входження Сонця на знак Стрільця відбудеться 22 листопада, що може спричинити останній приплив ентузіазму перед початком зими. Але для когось це буде не стусан до успіху, а поштовх до невизначеності та новим випробуванням. Кому ж доведеться особливо нелегко?

Близнюки

Незважаючи на те, що ти з надією дивишся на свої кар’єрні перспективи, 6 грудня, коли Нептун увійде до Риб, тобі, можливо, доведеться реалістично оцінювати, скільки часу потрібно для досягнення поставленої мети. Завдяки руху Нептуна вперед тобі буде трохи легше повірити в себе, але потрібно взяти на себе відповідальність за те, що спочатку тебе буде переслідувати більше невдач, ніж успіхів.

Рак

Будь обережна і не берись за все поспіль під час Стрільця. У шостому будинку здоров’я та розпорядку дня Сонце перевантажуватиме тебе, спонукаючи взяти на себе більше роботи. Якщо ти хочеш все встигнути і не перегоріти, то будь реалістом у тому, що ти можеш зробити до того, як 23 листопада Сонце вступить у квадрат із Сатурном у Рибах. Інакше на тебе чекає повне розчарування!

Козеріг

Коли Сонце у Стрільці почне проходити через твій дванадцятий дім підсвідомості, тобі може захотітися впасти у сплячку. Сезон Стрільця характеризуватиметься занепокоєнням, тому тобі може здаватися, що нічого не відбувається, тоді як усередині тебе накопичуються емоції. Можливо, варто розібратися у своїх потаємних думках та почуттях, тобто зайнятися саморефлексією.

Риби

Чого ти справді хочеш досягти? Тобі є над чим подумати, коли Сонце у Стрільці запустить вогонь у твій десятий дім кар’єри та репутації. 23 листопада Сонце в Стрільці стане в квадрат до Сатурна в Рибах, що створить додаткові обмеження.

Якщо ти візьмеш на себе більше обов’язків, ніж реально можеш подужати, то твої зусилля можуть виявитися не такими успішними. Необхідно спокійно обміркувати, які цілі ти хочеш поставити на чільне місце у своєму особистому житті і в кар’єрі.

You cannot copy content of this page