Чорні та білі смуги у березні: яким знакам зодіаку пощастить менше, а кому більше

За словами астрологів, нинішній березень принесе битви в усіх силах світу. Особлива увага буде потрібна 6, в ніч з 7 на 8, 11, 17 і 28-30 березня.

Практично для всіх знаків березень – місяць нових можливостей, перспектив, кохання, спілкування з близькими, фінансових успіхів та цікавих подій.

ОВНИ – з третьої декади піде період особистого успіху. Це час популярності. Наприкінці березня буде подія, пов’язана з реалізацією особистих планів.

ТЕЛЕЦЬ – у другій половині березня – особистий успіх та визнання. Наприкінці місяця можливі зміни в особистому житті або чекайте на поповнення в сімействі.

БЛИЗНЮКИ – частину планів доведеться відкласти. Вперед допоможуть просунутися друзі. Не зупиняйтеся на досягнутому та бережіть здоров’я.

РАК – з’явиться перспектива заробітків далеко від дому, придбання нерухомості або вкладення коштів з подальшим збільшенням достатку.

ЛЕВ – переоцінка цінностей. З’являться нові знайомі, які відкриють перспективи роботи. Може зміниться сімейний стан.

ДІВА – час змін. Тут і стосунки із близькими, і питання кар’єри. Дуже ретельно зважуйте плани та події.

ТЕРЕЗИ – задоволення від служби та виконаної роботи. З’являться нові заробітки – все, чого ви навчилися тепер обов’язково знадобиться. Сімейні стосунки відіграють особливу роль. Бережіть дітей та коханих.

СКОРПІОН – зможете просунути колишні плани та реалізувати нові. Час нових стосунків чи зміцнення старих. У дім прийдуть нові люди, але хтось піде з ваших стосунків та родини.

СТРІЛЕЦЬ – період успіху і суперечок з партнерами і противниками. Багато уваги ви присвятите дому, рідним. Ваші інтереси пов’язані з будівництвом житла, нерухомістю.

КОЗЕРІГ – присвятіть час тому, щоб навчатися важливим речам. Займіться питаннями, пов’язаними із торгівлею. Ваші плани мають далекоглядну перспективу – те, що розпочнеться сьогодні, триватиме три роки.

ВОДОЛІЙ – іноді ви не встигатимете відстежувати, що потрібно, а що ні. Гарний час для кохання, творчості, спорту та родинних стосунків. Можливе придбання рухомого майна.

РИБИ – багато подій і непотрібні стосунки відійдуть на другий план. Чудова можливість для покупок та допомоги іншим. Гарний час для нових починань. І займіться здоров’ям.

You cannot copy content of this page