Чорний промінь карми: темний час проб’є захист 3 знаків з 26 грудня

Чорний промінь карми: темний час проб’є захист 3 знаків з 26 грудня

Езотерики передбачили незвичайні зміни у житті представникам сузір’їв

З 20 грудня по 6 січня настає чорний час. У цей період, за словами езотериків, відчиняються ворота між двома світами. Це також період зимового сонцестояння, коли час буквально завмирає та щодня нагадує інший.

Незабаром настане період, коли карма і доля настукають у двері деяких представників зодіаку. З 26 грудня, як передбачають езотерики, настане незвичайний і приголомшливий час змін. Це буде період, коли морок Кощія пройде через життя трьох знаків, щоб дати їм шанс набути нової долі.

Пошук Гармонії. Близнюки завжди прагнуть різноманітності та пізнання світу. З приходом Кощія, вони можуть відчути, що їхнє життя стало надто поверховим. Це може призвести до більш глибокого самоаналізу та пошуку довгоочікуваної гармонії всередині себе.

Відпустити контроль. Діви зазвичай прагнуть контролювати всі аспекти свого життя. Однак з приходом Кощія, вони можуть виявити, що неконтрольовані обставини можуть призвести до більшого. Це час, щоб навчитися відпускати та довіряти більше.

Подорож у Глибини. Стрільці завжди прагнуть пригод і свободи. З магічним променем Кощія, вони вирушать усередину самих себе на дивовижну подорож. Це може призвести до нових відкриттів та глибокого самопізнання.

Хоча ці зміни можуть здатися страшними на перший погляд, вони нададуть унікальні можливості для зростання та самовдосконалення. Нехай кожен із цих знаків готується до несподіваних змін і вітає їх як шанс на краще майбутнє.

You cannot copy content of this page