Чотири знаки, на які чекає розлука з коханою людиною в жовтні: місяць змін та контрастів

Чотири знаки, на які чекає розлука з коханою людиною в жовтні

Жовтень з астрологічної точки зору – місяць змін та контрастів.

У цей період представників деяких знаків зодіаку очікує гірке розчарування через розлучення з коханою людиною.

Скорпіон

Цього місяця партнер Скорпіона покаже себе не з найкращого боку. Астрологи рекомендують позбавитися страху розставання, якщо в цьому є необхідність або якщо відносини зжили себе.

Діва

Флірт із протилежною статтю може ускладнити відносини Дів. Також у самих представників цього знаку зодіаку можуть з’явитись надумані приводи для ревнощів. Якщо вони підуть у почуттів, то розриву стосунків не уникнути. Астрологи рекомендують розслабитися та залишити всі думки про стосунки, що дозволить зрозуміти, чи потрібні вони взагалі.

Козеріг

Жовтень принесе Козерогам розлучення зі своєю коханою людиною. Відносини зіпсуються через недовіру.

На думку астрологів, людям під цим знаком зодіаку не варто боятися змін в особистому житті і чіплятися за набридлі і втомлені. Козерогам радять вийти зі складних стосунків, щоб вирушити назустріч іншим любовним пригодам.

Водолій

Сімейним представникам цього знаку зодіаку цього місяця варто бути м’якшим і стриманішим, особливо якщо справа доходить до конфлікту. Астрологи рекомендують Водоліям поки що не поспішати з висновками і не скандалити – у разі великої сварки навряд чи вдасться швидко помиритися.

Однак, жовтень відмінно підходить як для запланованих, так і спонтанних змін. Існує висока ймовірність того, що Водолії розлучаться зі своєю другою половинкою.

You cannot copy content of this page