Чудотворні молитви до Варвари, які слід читати кожній жінці щоб отримати сімейне щастя

Молитва до святої Варвари

«Свята Великомученице Варвара! Прошу тебе, допоможи мені знайти просте жіноче щастя. Я вже втомилася мучитися і в самоті ходити.

Молю тебе, не залишай мене в біді. Хочу я жити повноцінним сімейним життям, щоб чоловік у мене був хороший, любив і поважав. Щоб дітки у нас народилися слухняні і здорові. Обіцяю, грішити я не буду, і відтепер життя своє поведу за заповідями Божими.

Амінь».

Сильна молитва до святої Варвари (про заступництво жінок і жіноче щастя)

Свята Великомученице Варваро! Я згадую сьогодні муки, які Ти перетерпіла за віру в Пресвяту Тройцю й прошу Тебе: молися за мене до Бога-Отця, щоб дав мені сили перемогти різні земські наклони, серце ж і душу піднеси до небесних речей.

Молися до Бога-Сина, щоб за Його ласкою я покинув(-ла) дотеперішню сонливість і лінивство й почав ревно ходити дорогами святого Євангелія.

Моли й Святого Духа, щоб відновив мене, скріпив і освятив.

Свята Великомученице Варваро! Нехай рaни Твого святого тiла уздоровлять рaни, які моїй душі завдав гріх, а Твоя невинно пролита кров нехай очистить мене.

Через муки й смеpть Твою, молю Тебе, свята Великомученице Варваро, не дай мені вмерти без покути й не прийнявши святі Тайни Тіла й Крові Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Молитва до святої Великомучениці Варвари

О, свята славна i всехвальна великомученице Христова Варваро!

Стоячи перед святою іконою твоєю з мощами, поклоняюся і з любов’ю цілую її. Страждання твої мученицькі і в них Самого Страстоположника Христа, давшого тобi не тiльки в Нього вiрувати, а й за Ним страждати, ублажаю похвалами і молю тебе, вiдому за нас ходатайницю:

моли зі мною i за мене, умолимого від Своєї благоутробності Бога, нехай милостиво почув мене, просящого Його благостиню, i нехай не відкине від мене всякі для спасiння і життя потрібні прохання, дасть мені християнське закінчення життя – безболiсного, непостидного, мирного, причасного Божественних Таїн причасну i всiм на всякому мiсцi у всякiй скорботi потребуючим Його допомоги і чоловіколюбства, подасть Свою велику милість благодаттю Божою i твоїм заступництвом і молитвами завжди перебувати здоровими душею і тілом.

Славимо дивного у святих Своїх Бога, не відкидаючи допомоги Своєї вiд нас завжди, нині i повсякчас i на вiки вiків.

Амінь.

Молитва до святої мучениці Варвари третя

Свята славна і всехвальна великомученице Христова Варваро! Через страждання твої мученицькі прославляємо Самого Страсто­положника Христа, Який дав тобі не тільки в Нього вірувати, але й страждати за Нього. Молимо тебе, відома за бажання наші заступнице: моли з нами і за нас прихильного зі Свого милосердя до благань Бога, щоб милостиво почув нас, що просимо Його благість, i не відкинув від нас усі потрібні для спасіння й життя прохання, i дарував християнську кончину життя нашого, безболісну, бездоганну і мирну, Божественних Таїн причасну;

і всім, хто на всякому місці, в усякій скорботі й напастях потребує Його милосердя й допомоги, велику Свою подав милість, щоб благодаттю Божою i твоїм теплим заступництвом, душею й тілом завжди у здоров’ї перебуваючи, славили дивного у святих Своїх Бога Ізраїлевого, Який не віддаляє допомоги Своєї від нас, завжди, нині, і повсякчас, i на віки віків.

Амінь.

You cannot copy content of this page