Чудова ситуація з доходами: фінансовий підйом чекає знаки Зодіаку в березні 2023

Овен

У березні Овни опиняться у центрі уваги. У першій половині місяця очікується безліч зустрічей із друзями та родичами, а також невеликі подорожі. Це чудовий час, щоб вибратися на відпочинок за місто в компанії близьких друзів.

Зростаюча популярність буде також пов’язана з бурхливою діловою активністю на роботі. З 17 березня Венера переходить у свій знак Тельця, де почувається чудово, і в Овнів починається успішний фінансовий період.

Після 19 березня Овнам випаде можливість яскраво проявити себе та зав’язати нові знайомства. Можна сміливо виступати на публіці та транслювати свої ідеї — зірки обіцяють удачу у стосунках із людьми.

З 25 березня Марс змінить знак на Риби, де він перебуває в падінні, тому Овнам потрібно бути вкрай обережними.

Телець

На початку весни питання фінансів у Тельців вийдуть на перший план. Захочеться активно інвестувати гроші в нові бізнес-проекти та влаштовувати ділові зустрічі, але зірки рекомендують, навпаки, поки що більше займатися відпочинком та собою. Гроші прийдуть із несподіваного джерела.

Для внутрішнього спокою не завадить включити до графіка регулярні заняття спортом. Це допоможе упорядкувати думки. Корисно буде відправитися на відпочинок, щоб приділити увагу заняттям, які давно відкладали. Ймовірно, незабаром хобі перетворитися на джерело доходу.

Близнюки

У березні у Близнюків настає час концентрації на кар’єрі. З одного боку, представникам повітряної стихії потрібно взяти себе в руки та суворо виконувати професійні обов’язки, а з іншого — стежити за своїм станом та уникати стомлення.

Якщо випаде можливість ненадовго вирватися з робочої метушні, то варто обов’язково дозволити собі невеликий відпочинок. Це перезавантаження допоможе відновити внутрішню рівновагу, вихор позитивних емоцій, та ідей які у перспективі виявляться корисними на роботі.

Рак

Для Раків настав час ставити себе на перше місце. Активність у березні знижуватиметься, тому важливо зберегти енергію і не підганяти себе. Все станеться свого часу.

Перша третина весни підходить для самоаналізу та трансформації свідомості. Зміцнитися допоможуть спорт та довгі прогулянки на свіжому повітрі.

Велике задоволення принесуть нові знання, покупки книг, відвідування галерей, майстер-класи, бізнес-тренінги чи уроки з дизайну. Навчання нових навичок у перспективі допоможе підвищити професійний статус.

Лев

Левам місяць обіцяє кардинальні зміни. Можливо, якісь надії та сподівання не виправдаються, але не варто поспішати з висновками. Зрештою, ситуація розгорнеться на користь знаку зодіаку.

Акуратнішими слід бути з фінансовими вкладами. До 19 березня краще не оформляти страхівок та інші бізнес-документи, пов’язаних з інвестиціями. Також представники вогненної стихії можуть поміняти місце роботи у першій третині весняного сезону. Причому нові обов’язки кардинально відрізнятимуться від поточної діяльності.

Діва

У Діви на перший план вийдуть стосунки. Представники земної стихії віртуозно заводитимуть корисні ділові та дружні зв’язки. Багато часу займуть родина та кохана людина.

До 19 березня знаку зодіаку треба бути обачними у документах. Оскільки Меркурій перебуває в падінні, безтурботність та розслабленість може притупити погляд на деякі речі. У результаті підписання важливих паперів надалі гратиме проти особистих інтересів.

Терези

Березнева пора обіцяє Терезам удачу в кар’єрному плані. Давні заслуги нарешті будуть гідно оцінені, що принесе знаку зодіаку підвищення або приємні грошові бонуси. Гарний прибуток очікується вже після 17 числа.

Цього місяця представників повітряної стихії потягне на подорожі, проте з 25 березня слід дотримуватися крайньої обережності. У поїздці самотнім Терезам випаде можливість завести приємні романтичні знайомства.

Скорпіон

На перший план у Скорпіонів виходить стосунки та сім’я. Майже весь місяць представникам водної стихії доведеться підтримувати мир у своїй оселі. Тут важливо виявити максимальну тактовність і мистецтво дипломатії, іноді краще поступитися, ніж йти напролом, доводячи свою правоту.

При цьому у даного знаку зодіаку намічаються чудові кар’єрні перспективи: очікується підвищення або премій. Друга половина березня відмінно підійде для брифінгів та зустрічей із бізнес-партнерами.

Кінець березня обіцяє перспективні романтичні зустрічі самотнім Скорпіонам.

Стрілець

Домашні справи повністю захоплять Стрільців. Щоб зберегти гармонію в сім’ї, не варто вплутуватися в суперечки з близькими, особливо з батьками та старшими родичами. Важливо знайти час зателефонувати їм, а краще особисто відвідати.

Зненацька можуть виникнути питання спадщини: їх краще відкласти на кінець місяця. Натомість початок весни – вдалий період для купівлі та продажу нерухомості.

Оскільки цей місяць видасться дещо клопітким, цьому знаку бажано присвятити вільний час саморозвитку та хобі. Малювання, ліплення, вишивання, читання, перегляди фільмів, прослуховування освітніх подкастів допоможуть зняти напругу та отримати заряд бадьорості та натхнення.

Козеріг

Козерога цього місяця чекає багато спілкування з родичами і сусідами. Також відкриються хороші можливості для ремонту та покращення житлових умов.

Це допоможе задовольнити потребу знака зодіаку в естетиці: налагодити комфортне для очей освітлення, зайнятися звукоізоляцією, замінити старі меблі та купити предмети декору. Не варто нехтувати порадами оточуючих, але приймати відповідальні рішення належить самостійно.

Водолій

Жага бурхливої діяльності здолає Водоліїв на початку весни. Легкі на підйом представники повітряної стихії активно вибудовуватимуть бізнес-проекти, подорожуватимуть та активно розширюватимуть коло знайомих.

Щоправда, щодо кар’єри у знака зодіаку спостерігатиметься невелике затишшя. Питання матеріального характеру викличуть деяке занепокоєння, проте грошей точно не поменшає. Просто витрачати їх потрібно максимально раціонально. Небажано йти на ризики та інвестувати великі суми грошей. Натомість належить провести аудит у бізнес-справах та навести лад у паперах.

Риби

На початку березня Риби виявляться під пильною увагою оточуючих. Тому важливо приділити увагу зовнішньому вигляду. Знаки зодіаку очікують перспективи, що надихають, у починанні власної справи.

У представників водної стихії з’явиться бажання спілкуватися та заводити нові контакти. Причому багато знайомств можуть успішно перейти у робочі відносини.

У другій половині місяця Рибам слід більше часу проводити зі своєю родиною. Домашнім може знадобитися більше турботи.

You cannot copy content of this page