Чи варто мстити коханцю моєї дружини? Поділюсь своєю історією та питанням, над яким я думаю вже довго.

Чи варто мстити коханцю моєї дружини?
Поділюсь своєю історією та питанням, над яким я думаю вже довго.

З дружиною 9 років разом, 6 років у шлюбі, є дві дитини – 2 та 5 років. І ось настав момент, якого я боявся найбільше в житті — вона мені зрадила.

Це було не разово, це було зважене рішення, оскільки був період, коли пристрасті у стосунках уже не було, і вона почала намагатися повернути життя до наших відносин, писала кілька разів, що не влаштовує, що треба міняти. Я йшов назустріч їй, обговорював усе, у нас навіть пішов прогрес у стосунках, але вона обрала його.

Я відчув практично відразу все, але не міг довести. А через півтора місяці зрад мені (зустрічалися вони 2-3 рази на тиждень), я все знайшов, всі докази, знайшов їх листування, звів усі дані, де вона була, що в цей час говорила мені.Так я дізнався про її зраду в усіх подробицях.

Я зрозумів, що вона закохалась у нього.

Сказати, що я зазнав болю та муки, це нічого не сказати. Зараз минуло майже 3 місяці, я зламав себе як особистість, як чоловіка, але вирішив спробувати повернути все, я не особливо вірю, що щось вийде, тому що на це є багато причин, і я все розумію, що і чоловіком себе назвати складно.

Я все розумію, але ці «я люблю її» і дві маленькі дитини, яких я теж люблю, не дають мені спокою. І є ще одна причина, а точніше дві, чому я вирішив спробувати ще раз, окрім любові і страху бути одному, тому що чверть життя ми з нею разом.

Ще я поправився від сімейного життя, і вирішив поки почати наводити себе у форму, на випадок розлучення, щоб я фізично був привабливим і собі та іншим.

Підходимо до питання. Так як я, як і будь-яка адекватна людина, не залишив усе у спокої, я почав шукати коханця та його дружину, я знав, що він одружений.

Сам коханець працює вахтою, живе взагалі в іншому місті, а вахтою приїхав до мого міста, зустрів мою дружину на її роботі, він був її клієнтом. Так-то навіть хлопець начебто адекватний, і дружині кілька разів казав, що я її люблю, і з вчинків моїх це видно, і що він у неї є, а сім’я це назавжди і нехай подумає, чи варто їй продовжувати все.

Але дякую 21 століттю і соцмережам, я знайшов і його, і його дружину, і фотки з їхнього весілля і фото доньки, все знайшов, і ось сиджу вже два місяці і не знаю, чи руйнувати його сім’ю, точніше, чи говорити його дружині про зраду чоловіка.

Я з ним спілкувався з цього приводу, він, звичайно, благав цього не робити, говорив, що вперше за 10 років шлюбу здійснив помилку (моя дружина теж зраду назвала помилкою, смішно, коли це у нас зрада стала помилкою). І ось питання: «Чи написати дружині коханця, що він її зрадив?».

Я дуже хочу завдати йому такого болю, який я зазнав і відчуваю щодня.

Він сказав моїй дружині в останній розмові з нею: «Зроби все, щоб зберегти сім’ю».

Підкажіть, як би вчинили ви? Питання саме в тому, чи псувати йому життя, оскільки він єдиний із нас трьох, хто вийшов чистим із води. Мені виховання не дозволяє руйнувати сім’ю чужу, хоча я вже наважився це зробити, мені стане легше від думки про те, що йому погано.

You cannot copy content of this page