Чи є шанси у стосунків, якщо ви несумісні по гороскопу?

Для тих, хто звертає увагу на натальні карти та стосунки між знаками, астрологічна несумісність із новим знайомим може стати приводом махнути на нього рукою.

“З цими знаками каші не звариш!” Стривай, все не так просто і не так погано. Можливо, цей новий, несумісний з тобою знайомий, зможе стати твоїм пригодою, що найбільше запам’ятовується.

Отже, ти познайомилася із симпатичним хлопцем. Перше побачення пройшло добре, а після ти почала вивчати його профілі в соцмережах, щоб з’ясувати, який у нього знак зодіаку і… все – роману не буде, тому що ваші знаки наче повні протилежності і вам не світить нічого доброго.

Вже хочеш заблокувати його та забути?

Не поспішай, давай зробимо ось що…

Попроси його поговорити з мамою

Так, звучить дивно, але щоб по-справжньому з’ясувати розстановку сил між вашими знаками, тобі потрібна його натальна карта, а значить, потрібно знати точний час і місце його народження. Не варто з’ясовувати це обхідними шляхами, краще спитай його безпосередньо.

Прослідкуй закономірності

Подивися на розташування планет у його карті: Сонце визначає його зовнішні переваги, Місяць керує емоціями, Меркурій відповідає за комунікацію, а Венера – за любов та цінності, Марс символізує потенціал привабливості. Зверніть увагу, в якому знаку знаходиться кожна з планет і як вони взаємодіють з планетами та знаками у власній карті.

Як правило, вогняні (Овен, Лев, Стрілець) та повітряні (Близнюки, Терези, Водолій) знаки добре поєднуються один з одним, тоді як земні (Телець, Діва, Козеріг) та водні (Рак, Скорпіон, Риби) знаходяться у специфічних відносинах один з одним.

Змирися з тим, що не все буде ідеально

У ваших таблицях точно будуть області, які буквально кричать про сумісність (будь-які відповідності Місяця і Венери обіцяють особливо романтичні відносини), а інші – навпаки (наприклад, Меркурій і Марс можуть перебувати в конфронтації).

Але важливо розуміти, що у астрології якийсь конфлікт на знаках необов’язково має негативне значення. Така напруга може стати імпульсом для кожного з вас і змінити обох на краще у вашому союзі. Подумай про це.

Заспокойся

Навіть якщо ваша сумісність виглядає так собі — нічого страшного. Застосуй трохи емпатії, адже навіть ідеально точно складені натальні карти не можуть до кінця розшифрувати всі тонкі переплетення людських доль. Зрештою, астрологія – це про взаєморозуміння.

І якщо вам вдасться зрозуміти і відчути один одного, незважаючи на те, як розташовані планети і знаки, — до біса все, це можуть бути твої найяскравіші стосунки.

Ти перестала б зустрічатися з кимось, якби дізналася б, що ви астрологічно несумісні?

You cannot copy content of this page