Чим небезпечний фатальний Супермісяць в Овні з 29 вересня 2023 року?

Чим небезпечний фатальний Супермісяць в Овні з 29 вересня 2023 року?

29 вересня Місяць перебуватиме в Овні — імпульсивному та гарячому знаку зодіаку. Дізнайся, що цього дня можна робити, що не можна і чого чекати від вересневого Супермісяця у 2023 році.

29 вересня настане перший Повний місяць цієї осені і останній з чотирьох Супермісяць цього року. Воно станеться у знаку Овна, тому впливати на нас окрім звичайного Місяця буде ще й стихія вогню.

Будь готова, що хтось може розлютитися або заіскрити з найменшого приводу. Себе теж контролюй, бо іноді краще промовчати, аніж потім розгрібати наслідки сказаного.

Що таке фатальний Супермісяць?

Вересневий Супермісяць стане першим Повним Місяцем після осіннього рівнодення. Астрологи називають цей день фатальним, оскільки він тягне за собою зміни, а вогненним у зв’язку з тим, що Місяць у цей момент перебуватиме в Овні, який вважається найгарячішим та найпідривнішим знаком зодіаку.

У 2023 році Супермісяць стане вже четвертим. На День Святої Трійці (4 червня) було полуничне, а 31 серпня – блакитне. До цього подібне явище відбувалося першого дня серпня. Від звичайного Повного Місяць відрізняється тим, що небесне тіло знаходиться в найближчій до Землі точці, через що Місяць здається набагато більше і яскравіше.

Що можна робити в фатальний Супермісяць?

Займися несуєтними справами на кшталт прибирання або дрібного ремонту

Краще відмовся від галасливих вечірок і проведи день із рідними

Працюй над усвідомленістю: використовуй цей час для медитацій, саморозвитку та внутрішньої роботи

Загадуй бажання та більше візуалізуй

Краще виїхати за місто або вирватися на природу, щоб упіймати стан рівноваги та гармонії

Не нервуй цього дня через дрібниці і подумай, перш ніж щось сказати

Рекомендується обмежити себе у вживанні гострої, жирної, борошняної їжі, що містить крохмаль, щоб відгородитися від негативного впливу

Краще відкласти великі покупки на інші дні

Не роби жодних фінансових операцій, нікуди не вкладайся і не інвестуй

Не давай і не бери гроші в борг

На роботі краще не братися за грандіозні проекти

Не варто намагатися вислужитись перед начальством

Відклади похід до перукаря та відмовся від косметологічних процедур

Не намагайся поставити нові рекорди у спорті

Не бери на себе чужі завдання та не приймай спонтанних рішень

Утримайся від сварок цього дня і не ігноруй власні емоції

О котрій можна подивитися на фатальний Супермісяць?

Супермісяц наступить у п’ятницю о 12:58. У цей час світило наблизиться до Землі на відстань 359,9 тисячі кілометрів. Місяць перебуватиме у полі зору близько трьох днів.

Найкраще спостерігати Супермісяць за містом — за 30 кілометрів від населених пунктів і більш ніж за 100 кілометрів від таких великих міст. Найбільш вражаючий вигляд можна спіймати під час сходу й заходу сонця Місяця, оскільки, проходячи над горизонтом, супутник Землі здається більше, ніж коли знаходиться високо в небі.

Чого чекати від фатального Супермісяця 29 вересня?

Для багатьох знаків зодіаку з 29 вересня розпочнуться несподівані зміни. Цей час особливо важливий для Овнів, Терезів, Раків та Козерогів. Декому з них вдасться помітно поповнити свій бюджет, а також шанс укласти вигідні угоди. Імовірні нові знайомства, які з цього числа перейдуть у майбутнє.

Рибам доведеться добре попрацювати, щоб досягти результату, але він їх порадує. Тебе можуть спіткати несподівані перепони, впоратися з якими вийде не відразу. Досягти запаморочливих успіхів навряд чи вдасться і Стрільцям. Але, можливо, ти отримаєш допомогу, звідки її зовсім не чекала.

Тельцям доведеться вступити в бій із сильним противником. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб вийти з неї переможцем. Скорпіони ж щасливіші. Ти можеш досягти великих успіхів, якщо виявиш наполегливість і отримаєш підтримку ззовні.

Левам краще не поспішати з прийняттям рішень і насамперед ретельно зважити. Досить складний цей день і для Дів: на тебе можуть чекати розчарування в особистому житті. Водоліям Супермісяць обіцяє розбіжності на роботі та вдома, тому зберігай самовладання і будь терплячою. А для Близнюків це добрий день, щоб навчитися чогось нового.

You cannot copy content of this page