Суспільство
Cьогодні день Федорівської ікони Божої Матері — в чому вона допомагає: молитва жінкам у період вaгiтнocті і при пoлoгax

Феодорівська ікона Божої Матері з найдавніших часів шанується як чудотворна. На сьогоднішній день ікона вважається однією з найважливіших святинь Росії.

Вона протягом тривалого часу була захистом Росії від всіляких історичних лих.

Як захищає Федорівська ікона Божої Матері

Феодорівська ікона Божої Матері допомагає більшою мірою жіночої статі, а саме майбутнім нареченим. Також ікона надає благотворний вплив на жінок, які незабаром готуються стати мамами.

До ікони варто звернутися для того, щоб пoлoги пройшли легше.

Феодорівська ікона Божої Матері сім’ям, у яких немає дітей, так це з появою очікуваного дива. Прохання до святині не залишаться без уваги і незабаром віруюча сім’я дочекається свого поповнення. Саме головне, так це бути щирим у своїх бажаннях і чисті в помислах.

Вона вважається покровителькою жінок, тих, хто збирається заміж або тільки планує. Якщо у вашій родині є якісь розбіжності, і ви хочете зберегти мир і знайти втрачене взаєморозуміння, то також варто звернутися до образу.

Допомога у важких пoлoгax або можливість зaвaгiтніти для жінки – ось у чому найчастіше допомагає Феодорівська ікона Божої Матері.

Читайте також: Яке свято 27 березня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а що ні в якому разі не можна робити

Молитва, щоб зaвaгaтніти, досить проста, її треба читати щодня. Звертатися до Богородиці потрібно смиренно, з чистою душею і великим бажанням нapoдити дитину.

На сьогоднішній день дуже багато випадків, коли такі молитви насправді допомагали. І крім цього, жінки ще й позбувалися своїх бoлячок, що теж сприяло вдалої вaгiтнocті.

Кому варто обзавестися такою іконою

Затребуваність і популярність Федорівської ікони Божої Матері обгрунтована її чудотворними властивостями, які допомогли багатьом сім’ям.

Щира молитва перед іконою обов’язково допоможе відновити добрі відносини між подружжям якщо в родині стався будь розлад. Також таким чином можна в рази поліпшити спілкування з дітьми будь-якого віку.

Молитва до Пресвятої Богородиці

До кого взиватиму, Владичице, до кого удамся в скорботі моїй. До кого принесу сльози та ридання мої, якщо не до Тебе, Царице Неба і землі.

Хто вийме мене з вогнища гріхів та беззаконня, як не Ти, о Мати Життя, Заступнице і Пристановище роду людського. Почуй ридання моє, утіш і помилуй мене в горі моєму, захисти під час бід і напастей; визволи від утисків та скорбот, від усяких недуг та хвороб, від ворогів видимих та невидимих; ослаб ворожнечу тих, що чинять мені утиски.

Щоб я вільний був від наклепів та злоби людської. Також визволи мене від негідних прагнень власного тіла. Покрий мене покровом милості Твоєї, щоб здобув спокій, радість та очищення від гріхів.

Віддаю себе під Твій материнський захист. Будь мені, Мати і надіє, покровом, допомогою, заступництвом, радістю, утіхою і швидкою у всьому помічницею.

О, чудесна Владичице! Кожен, хто приходить до Тебе, не залишиться без Твоєї всесильної допомоги. Тому і я, недостойний, до Тебе вдаюся, щоб отримати визволення від несподіваної та жахливої cмepті.

Bід скреготу зубів та вічних мук, Небесного ж Царства отримати сподобився і до Тебе від щирого серця зі смиренням промовляв: радуйся, Мати Божа, наша щира Молитвениця та Заступниця, на віки віків. Амінь.

facebook