Шоу-бизнес
Данелія Тулєшова розповіла, як участь у проекті “Голос. Діти” змінила її життя(відео)

10-річна співачка дала перше інтерв’ю у статусі переможниці дитячого вокального проекту. Сьогодні вночі відбувся фінал дитячого вокального проекту «Голос.Діти-4», перемогу у якому здобула 10-річна Данелія Тулєшова з Казахстану. Вже вранці Данелія завітала до студії «Сніданку з 1+1», де поділилася враженнями від перемоги, а також розповіла, як їй працювалося разом з зірковим наставником MONATIKЮ пише ТСН.

За словами юної вокалістки, вона досі не усвідомила, що стала переможницею «Голосу.Діти».

«Насправді я досі не усвідомлюю цього. Я буквально годину тому приїхала з того місця. Напевно, через дня два я усвідомлюватиму, коли приїду до школи», — сказала Данелія.

У нас в гостях Данелія Тулєшова — переможниця «Голосу. Діти-4». Маленька дівчинка з унікальним голосом пригадала, як починала співати, зізналась, що відчуває після перемоги на проекті, чи пишається собою, який етап “Голосу” став найскладнішим, чому навчилась від зіркового тренера Монатіка.

Читайте також: Фіналіст «Голос.Діти» присвятив пісню вaжкoхвoрiй мамі: емоційне відео

Дівчинка зізналася, що вважає, перемогти на проекті їй допоміг не лише унікальний голос, а й підтримка близьких людей.

«Підтримка мами і викладача. Загалом, якщо тебе ніхто не підтримуватиме, тоді важко чогось досягнути, у тебе не будуть вірити. Тож навіщо? Для кого робити?» — прокоментувала 10-річна артистка.

Також Данелія згадала, яку найціннішу пораду отримала від свого зіркового тренера MONATIK

«Напевно, це, все ж таки досвід. Він у мене дійсно повірив, я стільки етапів пройшла. Взагалі, коли оголосили переможця, він мені сказав: «Данелія, ти це зробила», — пригадала Тулєшова.

Окрім того дівчинка поділилася, що для неї було найважчим під час проекту. Так, розповіла Данелія, їй було непросто спрацюватися з партнерами за командою, коли вони готувалися до спільного виступу.

«Найважче було, це коли у трійці виступали. У всіх різні голоси, різні переваги у піснях, комусь подобалася пісня, комусь ні, і треба було всі голоси скласти до купи, щоб це звучало круто», — сказала співачка. \

Нагадаємо, що переможниця дитячого вокального проекту «Голос.Діти-4» Данелія Тулєшова у подарунок отримала 3-місячну ротацію на «Нашому радіо», а також подорож на вікенд до «Disneyland Paris». Зауважимо, що перемогу дівчинці принесла композиція Spectrum від Florence + The Machine.

facebook