Дату унікального Супермісяця у 2023 році назвали астрологи

Дату унікального Супермісяця у 2023 році назвали астрологи

На жаль, ця гарна подія найчастіше є несприятливою.

Супермісяці — це незвичайні астрономічні події, що відбуваються досить рідко. Експерти розповіли про те, скільки всього в 2023 році буде супермісяць і яким буде їхній астрологічний зміст.

Загалом у 2023 році очікується три супермісяці.

Дане явище відбувається за двох обов’язкових умов: за наявності так званого перигелія Місяця, тобто його максимального зближення із Землею, а також у день Повного місяця. Коли Місяць ближче до Землі, він стає більшим, ніж зазвичай.

Також збільшується сила її енергетики приблизно на 10%. Враховуючи, що супермісяці завжди відбуваються на піку фази зростання, можна зробити висновок, що в більшості випадків вони небезпечні. На жаль, ця гарна подія найчастіше є несприятливою. Тому кожного дня радимо дотримуватися рекомендацій астрологів.

Супермісяць 3 липня
Перший супермісяць відбудеться 3 липня. Цього дня Місяць опиниться у Знаку Козерога, тому це явище виявиться не таким небезпечним, яким могло б бути. Сила стихії Землі трохи послабить енергетику Місяця і зробить її менш небезпечною. Безперечно, цей день буде дуже складним, але також він буде цілком передбачуваним.

Астрологи вважають, що 3 липня може повністю стати робочий процес на багатьох підприємствах. Люди стануть менш зібраними та не готовими йти на компроміси один з одним. Потрібно намагатися подолати це бажання відстоювати свою правоту до останнього. Першого понеділка липня ви можете дуже нашкодити самим собі своєю непоступливістю.

Супермісяць 1 серпня
Друге супермісяць відбудеться першого дня серпня. Воно пройде вже під егідою Водолія. Цього дня негативна енергія нічного світила торкнеться переважно інтелектуальної сфери. Людям стане набагато складніше ухвалювати важливі рішення, займатися навчанням.

Супермісяць 1 серпня погіршить нашу пам’ять і призведе до того, що інтуїція стане абсолютно марною. Намагайтеся не довіряти своєму шостому почуттю цього дня, інакше можете натрапити на проблеми.

Унікальний супермісяць 31 серпня
А ось цей супермісяць вже буде вкрай незвичайним та унікальним. Справа в тому, що це буде день другого Повного місяця в серпні. Коли в одному календарному місяці відбувається два Повні, друге називають Блакитним Місяцем. Блакитний Місяць – це явище, яке відбувається з періодичністю приблизно раз на два-три роки.

Імовірність того, що Блакитний Місяць і супермісяць збігатимуться, вкрай мала, особливо якщо обидва повні Місяці в місяці відбуваються в момент перигею. Блакитний Місяць є відносно гарною подією в астрології, тож 31 серпня можна буде вважати позитивним днем. Перебування нічного світила у Знакі Риб означає, що цього дня на нас можуть чекати осяяння та багато позитивних думок.

You cannot copy content of this page