Дати ретроградного Меркурія у 2024 році – чого боятися і як пережити ці періоди

Дати ретроградного Меркурія у 2024 році, чого боятися і як пережити ці періоди

Ретроградний Меркурій – це астрологічне явище, яке завжди супроводжується занепокоєнням та невизначеністю. У 2024 році ця планета комунікації та мислення буде переходити в ретроградний стан кілька разів, приносячи із собою зміни у спілкування, стосунки та мислення.

13 грудня – 23 грудня 2023 року: ретроградний Меркурій у Козерозі

У цей період спілкування стане більш логічним та конкретним, але можливі проблеми із самоконтролем.

Зацикленість на практичності може ускладнити переключення уваги між різними аспектами життя та створити відчуженість у відносинах. Однак цей час підходить для об’єктивної оцінки навколишнього світу та обривання неактуальних зв’язків.

23 грудня 2023 – 2 січня 2024 року: ретроградний Меркурій у Стрільці

У цей період відносини можуть загостритися через бажання свободи та незалежності. Уникайте конфліктів, суперечок та нових починань. Не поспішайте робити рішення та уникайте імпульсивних висловлювань, щоб уникнути непорозуміння з оточуючими.

2 квітня – 25 квітня 2024 року: ретроградний Меркурій в Овні

Цей період може бути напруженим через нервозність та занепокоєння. Уникайте поспішних рішень та висловлювань, які можуть призвести до конфліктів. Самооцінка стає важливою, тому уникайте зарозумілості та агресивності у спілкуванні.

5 серпня – 15 серпня 2024 року: ретроградний Меркурій у Діві

У цей період намагайтеся уникати зовнішніх подразників і будьте обережні у спілкуванні. Чекайте на чіткіші та конкретніші розмови, але уникайте критики та суперечок, щоб не створити непотрібних проблем.

15 серпня – 28 серпня 2024 року: ретроградний Меркурій у Леві

У цей період уникайте перебільшених амбіцій і будьте обережні у спілкуванні. Не переоцінюйте свої можливості та уникайте фінансових ризиків. Будьте готові до того, що не всі ваші ідеї будуть успішними.

26 листопада – 15 грудня 2024 року: ретроградний Меркурій у Стрільці

У цей період намагайтеся приділяти увагу до загальної картини та уникати початку нових справ. Будьте обережні під час подорожей та спілкування. Зосередьтеся на близьких стосунках, які можуть надихнути та підтримати вас.

You cannot copy content of this page