Україна
Де чекати дощів, а де снігу: якою буде погода в найближчі дні

Березня радує українців теплом, особливо в порівнянні з холодною весною 2018 року, проте синоптики недавно попередили – в кінці місяця можуть бути і заморозки.

У суботу, 23 березня на сході України очікується дощ з мокрим снігом, опади випадуть також в Криму, повідомляє “Укргідрометцентр”. Джерело

Найтепліше буде в західних областях – днем в середньому від 10 до 15 градусів тепла, в центрі країни очікується від 6 до 8 градусів, у північних областях від 5 до 7, в східних від 3 до 7, і на півдні від 7 до 10 градусів вище нуля.

У неділю, 24 березня на сході країни сухо, зате дощів тепер варто чекати в західних областях (крім Закарпаття) і на півночі.

Вдень на заході в середньому від 8 до 14 градусів, в центральних областях від 8 до 10, на півночі від 5 до 9, в східних областях від 3 до 6, і на півдні від 8 до 13 градусів тепла.

У понеділок, 25 березня дощі заллють всю Україну (в східних областях випаде мокрий сніг).

Читайте також: Яке свято 23 березня: чого не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

Температурні показники залишаться на рівні неділі, хіба що на заході трохи похолодає – до 6-12 градусів вдень, а на сході, навпаки, потеплішає до 8 градусів вище нуля.

У вівторок, 26 березня дощі всюди, крім східних і південних областей. На заході похолодає до 6-8 градусів тепла вдень, на сході, навпаки, потеплішає до 9-12 градусів.

У середу, 27 березня в Україні сухо і сонячно. Правда, великого тепла сонце не принесе.

Так, в західних областях вдень все так же від 6 до 8 градусів вище нуля, в центрі від 8 до 12, на півночі від 6 до 9, в східних областях від 8 до 12, в південних регіонах від 10 до 13 градусів тепла.

facebook