Де Левам шукати баланс і що подарує Рибам впевненість: гороскоп на 22 та 23 травня

Де Левам шукати баланс і що подарує Рибам впевненість: гороскоп на 22 та 23 травня

Овни

Здавалося б, настав час видихнути, але представників вогненної стихії в найближчі два дні щось турбуватиме. Овни можуть поводитися імпульсивно, місцями виявляти зайву метушливість.

Згадуйте народні методики концентрації, прагнете блаженства. І нехай чаша із зеленим чаєм не пустіє.

Тельці

Зв’яжіться з друзями та близькими, щоб не пропустити важливу новину.

Близнюки

Дні будуть вдалими для взаємодії з оточуючими, але знадобиться мудрість та стриманість у діях. Варто зайнятися справами, які потребують точності та уважності. Не забувайте про свої емоції, якщо потрібно, не стримуйтесь. Увечері Близнюки можуть випробувати методики релаксації та медитації, щоб заспокоїти нерви та набути балансу.

Раки

Вам варто виявляти обережність у ділових питаннях — можливі незаплановані ситуації, які вимагатимуть швидкого реагування та вміння адаптуватися до нових умов. В особистому житті Раки можуть зіткнутися з деякими складнощами, але засмучуватися рано – вихід можна знайти з будь-якої ситуації.

Леви

Світила вважають, що представникам знака доведеться шукати баланс між роботою та особистим життям.

Можливо, зараз варто сфокусуватися на спілкуванні з близькими та друзями, приділити час своїм хобі та інтересам. Чекати на прорив у професійному плані Левам найближчим часом не доведеться. Не все відразу — потрібні грамотна стратегія, кмітливість, наполеглива праця та вміння вичікувати.

Діви

Все проходитиме дуже емоційно і нестабільно: у всьому винні можливі конфлікти та неприємні ситуації.

Втім, можливість розібратися у всьому Дівам також нададуть. Понеділок обіцяє складнощі і в особистому житті — не забувайте про те, що ви цікава і цінна людина, яка має право на своє бачення, певні бажання.

Терези

Представники цього знака побачать багато можливостей для особистісного зростання та розвитку.

Не потрібно вагатися, якщо здалося, що пропозиція, що надійшла, має шанси на успіх. В особистому житті може виникнути романтичний настрій – насолоджуйтесь ним, не бійтеся виявляти свої почуття. На передній план вийде тема обов’язків — їх доведеться виконувати терпляче та відповідально.

Скорпіони

Для вас ці дні будуть часом для відпочинку та відновлення. Відмовляйтеся від зайвої роботи — все ж таки це зайві турботи, які принесуть бонуси та гроші лише в далекій перспективі. Зате вам вдасться зустріти цікаву людину, яка згодом стане для вас важливою. Щоправда, для цього все-таки доведеться вибратися з квартири.

Стрільці

Чи не час задуматися про зміни? Почніть із обстановки у квартирі. Перед прийняттям рішень зірки радять

Стрільцям не лише вивчити цікаві пропозиції в інтернеті, а й послухати поради. У дискусії вам вдасться зважити всі “за” і “проти”, а потім подумати ще раз і врахувати фінансові можливості.

Козероги

Бити рекорди та підкорювати нові вершини вам не захочеться. Ймовірно, зараз зовсім не той момент – Козерогам потрібна якісна розрядка. Зведіть «важливі» розмови до мінімуму, дозвольте собі лінивий відпочинок, перемийте комусь кісточки. Ви надто довго поводилися в тонусі.

Водолії

Настав час подбати про братів менших. Сприятливий для зміцнення відносин з вихованцями, поліпшення їх якості життя. Водолії зможуть навчити тварин новим командам, іграм та трюкам — незвичайне, здавалося б, заняття підніме настрій та подарує почуття виконаного обов’язку. Намагайтеся уникати людних місць і не будуйте грандіозних планів зараз.

Риби

Час для модних експериментів. Якщо Риби відчули втому або занудьгували, дивлячись на свій гардероб, потрібно додати кілька яскравих елементів. Можливо, у вашу шафу хочуть потрапити новенький тренчкот, приємні шарфи, виразні сонцезахисні окуляри чи чудовий клатч? Правильно підібране вбрання задасть настрій та принесе впевненість у собі.

You cannot copy content of this page