Без рубрики
Декілька ідей, які допоможуть на кухні кожній господині

Ми відкриємо кілька секретів, які полегшать ваше перебування в царстві смаків і ароматів.

Кухня – місце, де жінка проводить більшу частину свого часу. Зрозуміло, сьогодні, коли кожен квадратний сантиметр можна оснастити сучасною побутовою технікою, особливих складнощів приготування їжі не викликає.

Проте, бувають ситуації, коли користуватися громіздкими приладами зовсім необов’язково.

Два в одному

Зазвичай в мікрохвильовку не вмістити дві тарілки і доводиться гріти спочатку одну, а потім іншу. Але якщо ви просто підставите під одну з тарілок кухоль, тоді зможете одночасно розігріти відразу дві страви.

Ідеальні млинці

Щоб млинець вийшов красивим і без зайвих плям, налийте млинцеве тісто в порожню пляшку з-під кетчупу. Вуаля! І, до речі, таким чином можна приготувати ажурні млинці або у вигляді симпатичних звіряток.

Романтичний виноград

Якщо ви запланували з чоловіком романтичну вечерю, до якої вирішили додати пляшку охолодженого вина, скористайтеся наступною порадою: охолодіть напій з допомогою замороженого винограду. До всього іншого, на відміну від кубиків льоду, виноградини не розбавлять вино водою.

Заморожена кава

Якщо ви прихильниця холодної кави – цей спосіб точно для вас. Правда, заготівлю доведеться зробити заздалегідь, але смак (коли ви спробуєте) переконає вас у тому, що час було витрачено не даремно. Отже, якщо вам хочеться холодної кави, заморозьте її в кубиках, а потім у склянку додайте молоко або вершки.

По-перше, вам не доведеться чекати, поки кава охолоне, по-друге, приготовлений таким чином напій, за смаком буде набагато багатшим, ніж той, який ви охолодите за допомогою льоду.

Фарш

Заморожений м’ясний фарш буде значно швидше готовий до застосування, якщо перед заморожуванням ви розподілите його невеликими порціями по різних пакетах і випрямите звичайною качалкою.

Джерело

facebook