Декому щедро віддячать, дехто поставлять хрест на своєму житті: астрологи попередили два знаки Зодіаку про грядущі події

Кому можна зітхнути, а кому – причаїтися і притихнути.

Астрологи розповіли, якому знаку Зодіаку щедро віддячить Всесвіт, а який знак поставить хрест на своєму житті через недолугу сварку.

Близнюки

Ці люди самі будуть здивовані, як їм легко все дається. У них починається період дивовижної продуктивності та везіння. Зараз вони на підйомі життєвої сили, енергія ллється з них через край і треба обов’язково користуватися цим.

Сміливо йдіть до намічених цілей, реалізуйте найсміливіші плани на життя, шукайте своє кохання і налагоджуйте стосунки з близькими. Планети допоможуть вам.

Рак

Астрологи застерігають Раків від зайвої емоційності. Зараз ми всі перебуваємо під впливом ретроградного Меркурія і можемо розлютитися, наговорити того, що навіть не було в помислах.

Потрібно весь час тримати цей факт у голові, адже нашими почуттями зараз керує не лише мозок. Але ми можемо контролювати їх.

Ракам вкрай важливо в критичний момент видихнути, тверезо поглянути на ситуацію з боку і причаїтися, притихнути. Якщо зірватися з котушок, можна влізти в неприємну ситуацію і поставити хрест на своєму щасливому майбутньому.

You cannot copy content of this page