Украина
День зимового сонцестояння: все, що сказано вголос і зроблено, відіб’ється на нашому житті у наступному році

Сьогодні, 21 грудня, зимове сонцестояння — найкоротший день у році. Наші предки вважали його часом, коли земля і всі сили природи допомагають людині. Про це йдеться в сюжеті «Сніданку з 1+1».

Сонце від завтра поступово повертає на весну, і дні будуть довшими. Вважається, що все, що у найближчі три дні те, що нами буде сказано вголос і зроблено, відіб’ється на нашому житті у наступному році. Тому треба бути дуже уважними до своїх слів. Не робіть навіть випадкових негативних прогнозів.

Варто уникати таких висловів, як «не хочу», «не зможу», «не встигну» та «не складеться». Якщо хтось поруч буде демонструвати зневіру до себе, підбадьорте його.

Проведіть очищення – викиньте старі речі, прийміть ванну зі сіллю. Будуйте плани на рік. Проговоріть їх вголос, поділіться ними з рідними та друзями. Заявіть Всесвіту голосно про свої наміри.

Читайте також: Буду траву гризти, але дам освіту ту, яку хоче моя дитина: заробітчанка з України розповіла про свій складний життєвий шлях

Разом із силою сонця зростатиме і сила ваших мрій. Пізніше вони «пустять коріння», а до дня літнього сонцестояння у червні уже можуть реалізуватися.

facebook