Без рубрики
Депутат, який намагався вижити на «прожитковий мінімум», за тиждень схуд на 2 кг

В середині жовтня екс-міністр праці і зайнятості Саратовської області Наталія Соколова заявила, що 3,5 тисячі рублів ($ 53) жителям Росії цілком достатньо, щоб задовольняти «мінімальні фізіологічні потреби» .

Депутат Саратовської обласної думи від Комуністичної партії Микола Бондаренко вирішив особисто перевірити, чи дійсно можна прожити на ці гроші місяць.

І вже до кінця першого тижня прийшов до невтішних висновків.

У своєму блозі депутат розповідає:

«Мій експеримент почався з поїздки на найбідніший ринок в Саратові. Але і там я швидко переконався, що ціни на прилавках значно відрізняються від статистики, що публікується Росстатом.

На 875 рублів в тиждень я не зміг дозволити собі практично нічого з того списку, який підготував. Масло, спеції, часник, сир виявилися не по кишені. З м’яса грошей вистачило тільки на курку.

Ще я придбав трохи найпростіших овочів (буряк, морква, цибуля), трохи макарошек, гречку, олію, хліб, молоко і яйця. На решту грошей купив карамельок ».

Прийшовши додому і розклавши все це на столі, Бондаренко зрозумів, що, якщо розсортувати продукти на сім днів, порції вийдуть дуже невеликими.

«Вже на третій день експерименту почуття голоду стало моїм звичайним супутником. Від занять спортом довелося відмовитися, тому що убогий раціон просто не дозволяє організму нормально відновлюватися після тренувань. З огляду на, що в такому режимі мені доведеться прожити ще місяць, в кращому випадку я відбудуся просто втратою ваги ».

Головна мета цього експерименту — довести владі, що кошти, які виділяються на пенсії та інші соціальні виплати, дозволяють людині ледь зводити кінці з кінцями.

Другий тиждень дієти також почалася з походу на ринок. На закупівлю продовольства Бондаренко планував витратити 875 рублів. Депутат зазначив, що був змушений купити менше хліба, менше картоплі і солодкого, «щоб взяти трохи більше курки»:

«Справа не в комфорті, тут вже справа в елементарне виживання, просто при інших розкладах не вистачить коштів. Я зробив висновки з першого тижня і зрозумів, що треба значно більше купувати моркви і цибулі, тому що вони закінчилися у мене досить швидко ».

Як і очікувалося, продовольчий експеримент позначився на вазі комуніста:

«Що стосується самого мого самопочуття, не можу сказати, що я падаю з ніг, але в цілому це вкрай неприємно …

За вагою стежу, я за тиждень схуд на два з невеликим кілограма. Скидати не хотів. У мене така специфічна особливість організму: у мене на протязі дуже багатьох років тримається один і той же вага, тобто це вкрай нестандартна для мене ситуація, коли схуд за тиждень на таку пристойну цифру ».

Микола Бондаренко — 33-річний депутат Саратовської обласної Думи, член КПРФ. Працює директором ТОВ «ХІМІНВЕСТ» — компанії з виробництва добрив.

А як вам такий експеримент?

джерело

facebook