Детальний гороскоп з 8 по 14 липня

Детальний гороскоп з 8 по 14 липня

ОВНИ відчують непереборне бажання змінити плавну течію подій. Жити звичайним життям буде складно: внутрішній вогонь розпалюється все сильніше і підштовхує до авантюр.

У ТЕЛЬЦІВ Фінансові питання вимагають нових рішень, особистої ініціативи та контролю. Користуйтеся моментом, але підходьте до всього спокійно, без метушні. Хороший період для реалізації у професійній галузі, успішно відновлюються та пускаються в хід корисні зв’язки.

БЛИЗНЮКАМ представиться можливість легкого вирішення юридичних та соціальних питань. Вдало закінчитися і похід до вищих осіб. Період підходить для втілення у життя найважливіших для вас ідей.

У РАКІВ цілком ймовірні несподівані зустрічі та новини, незвичайні пропозиції. Не соромтеся просити та вимагати те, що вам потрібно. Що б не зробив вам цей період — поставтеся до всього філософськи, з гумором: це справить потрібне враження на оточуючих.

ЛЕВИ, у бізнесі ви ризикуєте впасти в оману щодо чиїхось намірів. Не забувайте спиратися на досвід як свій, так і своїх знайомих. Бажано взяти себе в руки та діяти цілеспрямовано.

Для ДІВ це час роботи на благо всього робочого колективу. Деякі Діви, у зв’язку з великою кількістю інтересів, майже перестануть з’являтися вдома. Краще поки що утриматися від вкладення грошей у ризиковане підприємство.

ТЕРЕЗИ наберуться мужності і почнуть розбиратися з справами, що накопичилися. Водночас, це період сюрпризів, ризикованих пригод та нових захоплюючих проектів. У сфері романтичних взаємин також зміниться.

СКОРПІОНАМ доведеться взяти на себе додаткові зобов’язання. Багато хто потребує нової компанії, нових знайомств і можливості випробувати новий стиль поведінки. Гарний час для залучення до групової роботи.

СТРІЛЬЦЯМ добре налагоджувати всілякі зв’язки та контакти, домагатися більшої самостійності у всіх сферах. Хоча ваші уявлення можуть йти врозріз із загальноприйнятими, не бійтеся заявити про них на весь голос.

КОЗЕРОГИ будуть відповідальні і заповзятливі, ніж справите сприятливе враження на начальство та ділових партнерів. Рекомендується звільняти місце для нових справ: ви дозріли для серйозної роботи із серйозними людьми.

У ВОДОЛІЄВ йде переоцінка цінностей та цілей на найближчий період. Є схильність до зміни звичок поведінки: багато хто дозволить собі те, на що раніше не міг зважитися. Цими днями можна запланувати активну розумову діяльність.

У РИБ йде переоцінка цінностей та цілей на найближчий період. Є схильність до зміни звичок поведінки: багато хто дозволить собі те, на що раніше не міг зважитися. Цими днями можна запланувати активну розумову діяльність.

You cannot copy content of this page