Деякі знаки Зодіаку сьогодні перетнуть межу між минулим і майбутнім

Астрологічний прогноз на 30 березня.

ОВЕН. Більшість Овнів успішно переступить рубіж, що відокремлює минуле та майбутнє. Що це означає? У когось знайдеться робота, здатна забезпечити чудовий достаток. Хтось із Овнів набереться сил і порве нещасливі стосунки. Період знаковий, хоч і не простий, але ви легко позбудетеся стресу і почнете будувати грандіозні плани. Фортуна неодмінно протягне вам руку, і все складеться якнайкраще.

ТЕЛЕЦЬ. На вас буде покладено велику відповідальність у професійних або у сімейних справах. Це змусить Тельців ще відповідальніше, ніж зазвичай, ставитися до того, що відбувається. Є всі передумови для того, щоб ви ідеально впоралися з усіма завданнями і змогли дуже добре заробити. Обов’язково знайдіть час, щоб зайнятися собою, зовнішнє перетворення забезпечить чудовий настрій та приверне до вас увагу представників протилежної статі.

БЛИЗНЮКИ. Гроші для Близнюків нині не становлять особливих проблем. З фінансової точки зору, у вас немає жодних причин відкладати дорогу покупку чи поїздку. У сфері почуттів та стосунків період набагато неспокійніший. Може початися конфлікт із другою половинкою через побутові дрібниці. Самотніх розчарує поведінка людини, яку мітила на «посаду» супутника життя. Здоров’я не повинно підвести, якщо ви стежитимете за своїм раціоном.

РАК. Найяскравішим епізодом наступного періоду для багатьох із вас стане вирішення житлових питань. Ракам вдасться максимально вдало обміняти, продати, купити будинок чи квартиру. Намічається сміливий фінансовий експеримент, після якого ви маєте всі шанси стати надзвичайно багатими, тільки для цього потрібно переступити межу між минулим і майбутнім, щоб вас не сковував невдалий досвід. Намічається рішуча розмова щодо особистих стосунків, після якої ваше життя зміниться на краще.

ЛЕВ. Не варто поспішати, а також сумніватися у своєму професіоналізмі чи зовнішній чарівності, тоді зможете розраховувати на блискучі успіхи на роботі та покращення матеріального становища. Якщо в серці на якийсь час оселиться туга, не переживайте, адже цей період швидко пройде, а поки мотивуйте самі себе, згадуйте минулі здобутки і в жодному разі не відмовляйтеся від бурхливого суспільного життя. На одному із заходів зустрінеться людина, яка відіграє важливу роль у розвитку вашої кар’єри.

ДІВА. Через незалежні від вас обставини щось може піти трохи не так у службових справах. У цей момент не слід втрачати властивий Дівам самоконтроль. Можливо, саме ви успішно усунете колективні труднощі і станете справжнім прикладом для товаришів по службі і заслужите щедре заохочення від начальства. Завдяки інтуїції деяким із вас вдасться підвищити дохід або уникнути зустрічі з людьми, які здатні нашкодити.

ТЕРЕЗИ. Етап з погляду важливих життєвих змін мало чим примітний. Лише одиниці з Терезів помітять відмінності в цьому періоді і минулими днями. На роботі, з грошима та в особистому житті проблем не очікується. Однак зірки не обмежують вас у невеликих, але сміливих експериментах, особливо тих, що стосуються перетворення зовнішнього простору. Можете сміливо починати ремонт в будинку або хоча б вносити свіжі штрихи в інтер’єр. Не погано зайнятися пошуком нового гардеробу чи поміняти зачіску.

СКОРПІОН. Цей період залишить вам найприємніші спогади. У вас високі шанси на перемогу у престижних конкурсах або у боротьбі за солідну посаду із високою платнею. Представники творчих спеціальностей здатні подарувати цьому світу щось свіже, яскраве, неординарне. У службовців справ буде безліч, і в цей момент з’явиться геніальна ідея, яка принесе хороші гроші. Ви почуєте новину від родичів, яка вас потішить.

СТРІЛЕЦЬ. Поки не варто надто швидко зближуватись з новими знайомими, зберігайте дистанцію, це убереже вас від проблем. Обережність не зашкодить і у професійних справах. Що стосується грошової сфери, момент в цілому хороший для покупок або інвестицій у свою освіту, що пізніше дозволить вам обійняти дуже прибуткову посаду. Комунікації з близькими нічим не утруднені, друзі та рідні розумітимуть вас чи не з півслова.

КОЗЕРІГ. Якщо з’явиться дратівливість, не зривайте її на родичах, колегах чи друзях. Наслідки можуть бути дуже неприємними. Краще підіть у спортзал або займіться фізичною роботою, щоби дати вихід негативній енергії. Не можна відкладати на потім заплановані заходи чи поїздки, тим більше що вони принесуть хороші гроші. Деякі Козероги отримають дуже привабливу пропозицію від керівництва, що допоможе просунутися кар’єрними сходами.

ВОДОЛІЙ. Ваша увага буде прикута до другорядних речей, тоді як зірки радять сконцентруватися на головних питаннях. Настав час твердо вирішити, яким буде ваше сімейне та професійне життя, чи хочете ви переїхати, чи готові змінити своє оточення заради душевної рівноваги. Велика ймовірність несподіваних новин здалеку, почувши які ви зазнаєте радості та невеликого хвилювання.

РИБИ. Фінансові питання вирішуватимуться самі собою, не викликаючи особливих труднощів навіть у Риб, які не мають фінансової грамотності. Ви зараз можете повністю розраховувати на близьких друзів, їхня допомога пошириться на багато сфер. Наприклад, впливовий знайомий допоможе знайти роботу мрії або якнайкраще влаштувати особисте життя.

You cannot copy content of this page