Деяких представників зодіакального кола зірки наділили справжнім магнетизмом для притягнення грошей: це вдається легше, ніж іншим.

Грошовий везунчик Телець

Найщасливішим знаком у залученні грошей вважається Телець. Адже не дарма згадуючи про символ достатку та багатства кажуть – «золотий телець». Цей знак зодіаку знаходиться під заступництвом Венери, яка в одній зі своїх іпостасей відповідає за готівку в кишенях. Астрологи вважають, що представники цього знаку існує своєрідна грошова аура. Навіть у найважчі часи їм завжди вдається вижити та вийти переможцем з непростих ситуацій.

Тельці – земний знак, що твердо відчуває стабільну основу під ногами. Він внутрішнім чуттям безпомилково визначає напрямок, у якому потрібно рухатися. Він практичний і надійний, вміє заробляти гроші і не марнує їх даремно.

Можливо їхнє везіння у залученні грошей можна пояснити тим, що Тільці люблять комфорт у своєму житті та намагаються максимально його створити.

Звичайно без допомоги хрумких купюр тут не обійтися. Але цей знак не намагається заробити гроші лише заради марнославства. Його цілі скромніші і приземлені: аби кохані люди (і сам Телець у тому числі) нічого не потребували, були забезпечені нормальними умовами і могли задовольняти насущні бажання. До того ж представники цього знаку працьовиті та наполегливі. Тому зірки і дають йому шанс бути щасливим і притягувати до себе гроші.

Трудяга Козеріг

Третій знак земної стихії – Козеріг. Він не може похвалитися, що гроші “приходять” легко. Але факт – стабільно. І це все завдяки працьовитості цього знаку, його цілеспрямованості та організованості.

Витривалість цього знаку дивовижна. Він може тривалий час працювати, розробляти проєкти, рухати свої ідеї, зовсім забуваючи про їжу та відпочинок.

Але цілі цього знаку зовсім інші, ніж у Тельця. Йому важливо піднятися якомога вище у суспільстві, здобути високі посади, визнання, стати лідером. Практичний розум нагадує цьому знаку, що від цього його добробут ще більше покращиться.

Козерогу властивий аскетизм. Він не витрачатиме гроші на випадкові речі. Його витрати зазвичай суворо цілеспрямовані. Мінус у тому, що від цього можуть страждати близькі люди. А ось для підтримки свого статусу та іміджу у вищих колах грошей він не шкодує.

Вдачливі Раки

Представники водної стихії Раки завжди стурбовані своїм матеріальним становищем. Цей знак зодіаку намагається убезпечити себе на випадок непередбачених обставин. Тому своїми зусиллями він намагається створити подушку безпеки у вигляді заощаджень.

Рак не любить витрачатися на розваги та подорожі. Для нього дуже важливо облаштувати своє житло якнайкраще, вкласти гроші у вигідну справу.

Часто представники цього знаку стають улюбленцями долі. Отримання спадщини, вигідне весілля (або заміжжя) – ось звідки Рак отримує основну частку своїх грошей.

Справедливо зауважити, що представники цього знаку можуть ділитися своїми коштами. Але їхні витрати стосуються лише близьких людей.

You cannot copy content of this page