Дів чекає зоряний час, а Близнюкам додасть бадьорості золото: що зміниться у знаків Зодіаку після 20 травня

Вплив Марса з 20 травня до 9 липня 2023 року буде дуже сильним. Користь Марса для кожного Знакe буде різною, астрологи вирішили дати поради кожному з них.

ОВЕН. Овнам потрібно перестати пускати пилюку в очі іншим людям. Інакше вони зароблять лише проблеми, ворогів та нову дозу негараздів. Тільки правильно обдумані вчинки допоможуть Овнам очистити карму, налаштуватися на потрібну тональність і вибратися з лап “чорної смуги”. Це буде ідеальний час для того, щоб бути собою і не вдавати когось іншого, щоб справити враження.

ТЕЛЕЦЬ. Розклад такий, що Тельці найчастіше мають підвищену продуктивність, але не завжди знають, як і куди спрямувати цю енергію. Тут на допомогу їм прийде інтуїція та поради оточуючих. У період потужного Марса багатьом Тельцям захочеться досягти всього й одразу. Це дуже похвально, проте зараз поради людей для Тельців можуть бути дуже корисними, хоч на перший погляд здасться, що це зовсім не так. Можливі зради, вчинені на ґрунті заздрощів, а тому не варто провокувати оточуючих на це руйнівне почуття.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам у період сильного Марса захочеться більше працювати, але краще в цей період зберегти свої нерви. Надмірні зусилля та сварки на робочому місці можуть бути дуже руйнівними. Так, від непраильного кроку не застрахований ніхто, але Близнюки зможуть запобігти фіаско, якщо не вказуватимуть усім поспіль, що і як робити, а також не відповідатимуть негативом на негатив. До речі, приплив енергії Близнюкам подарує одяг, підібраний під колір очей, а також прикраси із золота.

РАК. Якщо Раки мали численні проблеми наприкінці весни у сфері роботи, то з 20 травня морок розвіється. З’являться нові можливості, а проблеми вирішаться досить швидко, причому деякі з них зникнуть самі собою. Раки відчують легкість, силу як фізичну, так і ментальну. Важливо пам’ятати, що будь-яка медаль має і зворотний бік. Астрологи нагадують, що успіхи в одній сфері можуть стати причиною початку проблем в іншій. Саме тому Ракам краще не йти з головою лише в роботу чи амурні пригоди.

ЛЕВ. Левам варто розпочати новий період з правильної розстановки пріоритетів та планування. У хаосі щастя та успіху немає. Марс вимагатиме складання планів на кілька тижнів уперед. Спочатку буде можлива невелика дисгармонія у спілкуванні з близькими та друзями, колегами та начальством, але вже через пару днів після переходу Марса до Лева ситуація стабілізується. Цей період дуже плідний для ділових та любовних зустрічей.

ДІВА. Перше та найважливіше правило на період з 20 травня по 9 липня: не наживати собі нових ворогів. Дівам потрібно навчитися правильно розподіляти свої сили, а також м’яко, але впевнено відповідати на провокації. Важливо пам’ятати про фразу «дорога стелиться під ногами того, хто йде». Якщо Діви хочуть стати успішнішими і досягти свого в якійсь сфері, то треба діяти. На них чекає зоряний час, а Марс дасть їм величезну кількість енергії.

ТЕРЕЗИ. Щоб покращити своє життя в період сильного Марсу, Терезам необхідно почати захищати свої активи та навчитися цінувати свій час. Напади оточуючих людей будуть частим явищем, тому доведеться навчитися жити під тиском. Тиснути на газ до упору також поки не варто, оскільки Марс може зробити Терезів трохи імпульсивними. Це побічний ефект його сприятливого впливу на психіку та біополе. Перед кожним відповідальним кроком краще зважувати всі за і проти, і потім починати діяти.

СКОРПІОНАМ. Скорпіони несподівано для себе знайдуть силу волі, удачу, енергію, але можуть трохи втратити порозуміння з друзями, другою половинкою чи близькими родичами. Починаючи з 20 травня, Скорпіонам варто ретельно підбирати слова, оскільки будь-яке необережне слово може спричинити справжню бурю. Марс не допоможе, а Меркурій та Венера не врятують від сварок та конфліктів. Щодо спілкування зі сторонніми людьми, то в цьому випадку краще не розкривати свої карти та плани, інакше вони зірвуться.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям з 20 травня по 9 липня варто пам’ятати про одну приказку: «Не було б щастя та нещастя допомогло». Це дуже важливі і відповідні слова, оскільки успіхи та труднощі будуть дуже тісно переплетені. Одне нещастя може стати причиною кількох великих успіхів, тому Стрільцям не потрібно поспішати звинувачувати у всьому долю та Всесвіт. Стрільцям важливо зберігати терпіння і, якщо хочеться змінити життя, доведеться змінити щось у собі — це головний принцип щастя на кінець весни та перший місяць літа.

КОЗЕРІГ. Описати життя і характер Козерогів можна лише двома словами: спокій і розміреність. Цікаво, що в період з 20 травня до 9 липня Козерогам доведеться змиритися з підвищеною динамікою подій. Так, доведеться перебудувати свій темп, але це того вартує. Марс хоче бачити в Козерогах вогонь і силу, пристрасть та цілеспрямованість. Сила цієї планети стане для людей-Козерогів ковтком свіжого повітря. Не треба боятися змін, оскільки саме у них майбутнє Козерогів.

ВОДОЛІЙ. Водоліям не можна чекати дива, а треба діяти. Астрологи вважають, що цим людям буде дуже щастити у коханні та у справах, якщо вони намагатимуться взяти на себе відповідальність за своє майбутнє. Наприклад, усім тим, хто хоче знайти другу половинку, варто зареєструватися у відповідних застосунках, а також почати відвідувати різні людні місця. Марс допоможе Водоліям нейтралізувати свої страхи, невпевненість, зневіру, а також допоможе побороти лінощі. Все це разом дасть неймовірно позитивний результат.

РИБИ. У багатьох справах та сферах життя Риб очікує зрушення з обридлої точки. Марс дасть їм силу та бажання рухатися вперед. Однак на них чекає побічний ефект – Марс ще нагадає Рибам про те, що вони намагаються швидше забути. Зірки радять Рибам не звертати увагу на свої переживання та страхи, бо попереду на них чекає біла смуга. У цілому нині цей період хороший для подорожей, роботи, розробки нових ідей. Також Риби зможуть помітити наслідки нещодавно ухвалених ними рішень.

You cannot copy content of this page