Дів закрутить грошовий вир, Рибам приготований подарунок, у Терезів збудуться недобрі передчуття, а Козероги досягли точки неповернення – що далі

Якщо цей день і полоскоче нерви, то недовго. Справи розвиваються задовільно, мрії реалізуються в життя – що ще потрібне для щастя? Гороскоп для кожного знаку Зодіаку 24 серпня.

ОВЕН. Овни пожинатимуть плоди своєї праці. Можливо, отримаєте щедрий бонус як винагороду. Якщо в серці закрадеться смуток, він швидко перетвориться на затяжну хандру. Ось чому потрібно стежити за настроєм, не допускаючи, щоб він схилявся у бік смутку.

ТЕЛЕЦЬ. На Тельців чекає цілий букет з яскравих подій. Це і дзвінки від людей, які довго не виходили на зв’язок, і нові знайомства, і досягнення на роботі. Може не сподобатися реакція на ваші слова або зазнаєте роздратування з іншого приводу. Якщо в цей момент стримайте себе від негативу, уникнете безлічі неприємностей.

БЛИЗНЮКИ. Не рекомендується робити дорогі покупки. Подібне може обіцяти лише втрату грошей. Справжні проблемні питання можуть виникнути в невідповідний момент і можуть супроводжуватися значними фінансовими витратами. Не позичайте грошей у когось самі і не позичайте їх нікому цього дня.

РАК. У справах очікується піднесення. Сприятливий час для пошуку нових джерел заробітку. Життєва енергія знаходиться на високому рівні. Грошовий успіх неминучий, якщо ви приймете підтримку партнерів чи впливових людей. Нові знайомства та відвідування незнайомих місць позначаться на вашому житті дуже вдало.

ЛЕВ. Цей день надасть вам право потішити своє самолюбство. Навколишніх захопить ваша зовнішність, здібності та таланти. Усього має бути в міру, зокрема й похвал. Якщо хтось надто настирливо роздаватиме компліменти, значить у нього є якісь таємні плани. Тримайтеся подалі від цієї людини.

ДІВА. Це найбільш зручний момент, щоб презентувати світові свої геніальні ідеї. Це допоможе вам потрапити у грошовий вир. Дальше більше. Все, чому дано старт цієї доби, обіцяє розвиватися довго, успішно та плідно. Це стосується, зокрема, сфери почуттів. Започаткований роман має всі шанси закінчитися в РАЦСі.

ТЕРЕЗИ. Цього дня можуть виправдатися ваші погані передчуття. Не виключено, що через випадкові обставини вас звинуватить у тому, чого ви не робили. Не проявляйте злості, коли захищатимете себе, це призведе до ще більшого конфлікту та тривалого протистояння.

СКОРПІОН. Ви залишитеся у виграші, навіть якщо здаватиметься, що зазнали фіаско. Просто саме так заплутано зірки ведуть вас у потрібному напрямку. Важливо справити на оточуючих належне враження. Але не намагайтеся пустити пил в очі, в пріоритеті природність.

СТРІЛЕЦЬ. Цей період може стати пам’ятним через вагомі причини. У когось із вас у кишені зашелестить готівка, а хтось зануриться у взаємну симпатію. Можуть відкритися нові перспективи, і ви миттю опинитеся в заповітному кріслі. Але день загрожує і несподіванкам, і вони не завжди будуть приємними. Можуть ускладнитися стосунки із родичами чи сусідами.

КОЗЕРІГ. Ви наблизилися до точки неповернення. Але не опускайте рук, якщо доведеться боротися з труднопереборними обставинами. Ваш шанс на перемогу дуже високий, проявіть наполегливість. Козерогам не варто здаватись і в матеріальних справах. Вважаєте, що гідні багатства – боріться за місце під сонцем.

ВОДОЛІЙ. Не поспішайте відкривати своє серце для нових людей. Це може становити для вас небезпеку. Для початку влаштуйте новим знайомим перевірку на міцність. А взагалі зірки наполягають на актуальності прислів’я про старих друзів, вони дійсно кращі за двох нових.

РИБИ. Не бажано використовувати манівці для здійснення планів. Якщо рухатиметеся прямо і тільки вперед, досягнете значно більше, ніж петляючи вузькою і малознайомою дорогою. Зірки подарують вам унікальний презент у вигляді інтуїції, що загострилася. Вона в свою чергу буде дуже корисною при пошуку фінансових інструментів або визначенні подальшого майбутнього.

You cannot copy content of this page