Дівам гроші рікою, а Овени будьте обережні: бізнес-гороскоп на 13 – 19 лютого

Бізнес-гороскоп на 13 – 19 лютого

Овен
На цьому тижні можливі деякі матеріальні труднощі, які ви зможете вирішити лише до вихідних. Небажано зараз намічати ділові зустрічі. Обережніше із привабливими пропозиціями. У неділю, мабуть, доведеться працювати.

Телець
Відповідальність та активність можуть послужити вам хорошу службу в кар’єрному зростанні. Цього тижня важливо не пропустити можливість просунутися службовими сходами. Однак і попит з вас буде вищим. З грошима проблем не очікується, тому саме час витратити пристойну суму на оновлення ділового гардеробу.

Близнюки
Матеріальне становище покращиться, що стане наслідком серйозної роботи, виконаної в минулому. У вівторок можливі великі фінансові надходження. До того ж, вам зроблять дорогий подарунок.

Рак
Вдалий вирішення конфліктної ситуації на роботі у понеділок позитивно позначиться на вашому фінансовому становищі. У середині тижня не варто займатись питаннями, пов’язаними з нерухомістю. У вихідні вас не турбуватимуть робочі питання.

Лев
Тиждень може виявитися нестабільним, грошові кошти, що надходять, будуть зникати так само швидко, як і з’являлися. Проте угода, укладена у четвер, може змінити ситуацію. У вихідні не варто витрачати занадто багато в магазинах та ресторанах.

Діва
На початку тижня можливі нові грошові надходження. Налагоджені ділові зв’язки та укладені вами вдалі угоди сприятимуть міцному фінансовому становищу. Однак не кидайтеся грошима, не робіть спонтанні покупки.

Терези
Час сприяє відпочинку і розвагам, без витрат, звичайно, не обійдеться. Використовуйте свої кошти максимально вигідно, у ці дні краще витратити годину-другу на пошуки більш вдалого варіанту, ніж заплатити більше, купивши перше, що трапилося.

Скорпіон
На початку тижня можливі певні труднощі з партнерами по бізнесу, які, втім, вирішаться на вашу користь. Ваш авторитет зміцниться, вам навіть запропонують підвищення. У п’ятницю на вас можуть чекати великі грошові надходження.

Стрілець
У понеділок до вашої думки дослухатимуться, вчасно сказане слово дозволить укласти важливий договір. І цей факт знайдеться кому гідно оцінити. Поїздка в середу та четвер, з якою б метою вона не організовувалась, принесе суттєві витрати.

Козеріг
Загалом тиждень у фінансовому плані обіцяє бути стабільним. Наведіть усі свої паперові справи в ідеальний порядок, тому що не виключені перевірки. У четвер можливі фінансові надходження. Також цей день сприятливий для нарад та співбесід.

Водолій
У середу не виключені обмани та прорахунки під час укладання договорів та оформлення паперів. П’ятниця принесе вам конструктивні пропозиції, за допомогою яких вирішиться багато ваших проблем.

Риби
На початку тижня вам, схоже, доведеться знатися на старих боргах, можуть виникнути й інші непередбачені витрати. Не дуже зручний період, утримайтеся від великих витрат.

You cannot copy content of this page