Дівам випишуть премію, а Скорпіони проведуть день лежачи: гороскоп для жінок на 8 березня

Овен

Ви опинитеся на крок ближче до своєї мрії. Ініціативність та цілеспрямованість допоможуть впоратися навіть із найскладнішими завданнями. Вечір проведіть з сім’єю.

Телець

Сьогодні є шанс заявити про себе, закріпити своє становище у суспільстві та на роботі. Вдалий момент для великих придбань і навіть переїзду, а може й нових відносин. Широкі можливості відкриються й у фінансовій сфері. Тільки розпорядіться грошима з розумом.

Близнюки

Зростає потреба у спілкуванні, дружній підтримці та коханні. В особистому житті, до речі, події можуть розвиватися так швидко, що за всім встежити буде складно. Розважайтеся, але не губіть голову.

Рак

Сьогодні зосередьтеся на сім’ї та вирішенні побутових питань, намагайтеся якнайменше часу приділяти стороннім справам. Щодо особистих стосунків, будьте стримані там, де це можливо. А інакше неминучий конфлікт.

Лев

Левам радять відволіктися від рутинних справ, йти в роботу з головою сьогодні не варто. Не виключено, що почуття обов’язку може порушити ваші плани на відпочинок – боріться із цим.

Діва

Сьогодні ви можете бути надто нав’язливими. Не варто демонструвати своє кохання, якщо партнера це дратує. Найкраще рішенням буде сконцентрувати свої зусилля на роботі. Ваші старання помітять та випишуть премію.

Терези

Обставини цього дня можуть засмутити, адже не всім планам здійснитися. Події в особистій сфері можуть розвиватися з шаленою швидкістю. Швидше за все, вам доведеться приймати рішення буквально на ходу. Головне – щоб вони були вірними.

Скорпіон

Протипоказані навантаження як фізичні, і моральні. Зірки радять налаштуватися на відпочинок. І пам’ятайте, немає нічого поганого у тому, щоб провести весь день у горизонтальному положенні.

Стрілець

Сьогодні вам належить зіграти роль головного помічника у вирішенні чужих проблем. Цей аспект виявиться особливо важливим, оскільки зайнятися вам все одно не буде чим. А за вирішенням цих справ ви можете дійти чогось важливого.

Козеріг

Ви зможете побути наодинці з собою і з тими, хто вам дорогий. Це можуть бути дружні посиденьки, неформальні робочі виїзди, побачення. Деякі можуть отримати слушну пораду, яка сприятиме розвитку кар’єри.

Водолій

Причиною розбіжностей із близькими може стати зайва опіка. Допомагати рідним людям – справа хороша, головне, щоб це не виглядало як мораль. Сьогодні варто обмежитися дружніми порадами та уникати повчального тону.

Риби

Сьогоднішній день буде непростим. Дрібні конфлікти та знецінення ваших зусиль з боку начальства заважатиме отримувати задоволення від роботи. Постарайтеся знайти вихід із цієї ситуації. Або просто йдіть з роботи.

You cannot copy content of this page