Дівам знадобиться заспокійливе, Риб чекає підступний випад, Левів – експромт, а Ракам і Терезам пощастить так, що джекпот здасться дрібницею

Свіжий гороскоп для всіх знаків Зодіаку 28 жовтня.

ОВЕН. Завтра Овну краще не відповідати на будь-які провокації. Навіщо витрачати свої емоції? Особливо на тих, хто цього не вартий. Зірки буквально зійшлися і особливо добре завтра Овен рахуватиме гроші: гороскоп на цей день сприятливий для вкладень, інвестицій, планування домашнього бюджету та розумних витрат. Покупки, зроблені завтра, здатні радувати Овна довгі роки, тож зірки радять йому вибратися на шопінг. У справах сердечних зірки радять Овну незвичайний романтичний вечір зі своїм партнером!

ТЕЛЕЦЬ. День у Тельця очікується дуже насиченим, особливо багато подій відбудеться у діловій та романтичній сфері. Загалом усе має пройти зі знаком плюс, якщо завтра впевненість у своїх силах у Тельця не переросте в тотальний егоцентризм. Занадто самовпевнена поведінка Тельця завтра навряд чи знайде розуміння, тож за всіх його добрих намірів не виключено конфліктів та протидії з боку. Зірки радять стримати апетит, інакше шанси зміцнити свої позиції в житті зникнуть як дим.

БЛИЗНЮКИ. День не обіцяє Близнюкам якихось несподіванок чи відкриттів. Якщо ваші фінанси дозволяють, то Близнюкам завтра зірки радять зробити колегам невеликий презент. Навіть баночка кави здатна у якийсь момент зіграти роль у кар’єрі або обернутися грошовою премією. У цей день Близнюкам важливо приділити особливу увагу близьким людям. Навіть якщо у них багато роботи, варто вирватися з-під гніту справ, щоб побути разом з тими, хто їм дорогий!

РАК. Завтра Рак має дуже сприятливий день для будь-яких фінансових операцій. Можна брати позику, укладати договір. Загалом, зірки обіцяють Раку цього дня джекпот у житті, тільки у кожного він виявиться різним. Такий це буде вдалий день, що завтра Рак буде здатний повірити в дива! Не виключено, що в цей день Рак відчуває дежавю або на його очах станеться дивовижна подія, збіг або явище. А може, між Раком та кимось йому симпатичним пробіжить іскра!

ЛЕВ. Зірки кажуть, що завтра Лев має всі шанси на успіх у ділових питаннях. Тільки удачу принесуть прості та консервативні шляхи. Якщо Лев наважиться на сміливий експеримент чи експромт, то швидко про це пошкодує. Зірки радять Леву мати надійну синицю в руці і тоді результат не забариться. Керівники можуть сміливо укладати контракти, а підлеглі в рамках розумного просити премію або збільшення зарплати. У романтичних справах Леву сподіватися на щось чарівне поки не варто!

ДІВА. Завтра зірки радять Діві запастися флакончиком валеріанки. Діві треба бути дуже уважною у висловлюваннях, бо кинуте необережне слово може обернутися проти неї. Пам’ятайте, що мовчання золото! Нічого позитивного Діві небеса не обіцяють і на роботі, і у справах. Такий день і треба просто його пережити! Діві краще налаштуватися на романтичний лад і ввечері влаштувати вечірку при свічках!

ТЕРЕЗИ. Завтра удача посміхнеться Терезам, а тому можна сміливо заточувати свої мечі та начищати обладунки. Тільки для цього Терезам важливо побути трохи соціопатом у фінансових питаннях, думати холодною головою та прислухатися до своєї інтуїції. Настав ідеальний період у Терезів для великих угод, важливих переговорів та доленосних рішень щодо кар’єри. Тільки не потрібно дозволяти емоціям впливати на рішення. Пам’ятайте, що якщо не ви візьмете джекпот, це зробить хтось інший!

СКОРПІОН. Імпульсивні залицяння завтра Скорпіонові ні до чого. Це не принесе жодного логічного завершення, окрім розчарування. Цього дня зірки не радять Скорпіону братися за нові справи, бо в цьому випадку все може падати у Скорпіона з рук. На жаль, але гороскоп не схиляє Скорпіона до робочих (та й взагалі будь-яких інших) подвигів, і з цим необхідно змиритися. Щоб день не приніс розчарувань, Скорпіонові доведеться розслабитися та плисти за течією. Можна почитати книгу філософського чи психологічного спрямування, це дасть їжу для розуму!

СТРІЛЕЦЬ. Що-що, а з грошима завтра Стрілець буде на “ти”. День дуже сприятливий для різноманітних фінансових операцій із приводу збільшення вкладень у справу. Будь-яка сума, яку завтра інвестує Стрілець, принесе у майбутньому добрі дивіденди. Щоправда, є ризик, що емоційний стан Стрільця часом вихлюпуватиметься через край розумності. Через це є ризик посваритися з найближчими друзями, тому треба постаратися тримати себе в руках.

КОЗЕРІГ. Завтра Козерог має неоднозначний день. З одного боку, яскраві фарби може принести випадкове знайомство, з іншого – можна серйозно постраждати від цієї швидкоплинної зустрічі. Цього дня зірки рекомендують Козерогу менше надавати значення своїм проблемам і образам, а натомість виявити турботу стосовно тих, хто перебуває з ним поруч. Можливо, йдеться про роботу, і від Козерога знадобиться поділитися своїми знаннями та досвідом. Може навіть виникнути ситуація, яка поставить Козерога перед вибором – чи допомагати комусь грошима, службовим становищем, зв’язками?

ВОДОЛІЙ. Завтра такий день, коли на Водолія чекають нові знайомства, проте не варто поспішати розкривати перед незнайомцями душу. Зірки говорять про те, що дорогою можуть зустрітися не дуже порядні особи. Цього дня оточуючі здатні вилити на голову Водолія чимало критики. Це може виявлятися в різній формі – від ласкавого жартування близьких до різкого невдоволення начальства. У справах кохання Водолія завтра чекають не найкращі часи. Не розжарюйте палюйте

РИБИ. Завтра зірки гороскопу попереджають Риб про те, що від їхніх очей приховано щось важливе! Можливо, за їхньою спиною плететься інтрига, а вони про це поки що навіть не підозрюють; хтось непомітно вставляє їм палиці у колеса, шкодить кар’єрі чи розпускає чутки за спиною. Щоб все це не завдало справам та репутації Риб збитки, зірки радять їм завтра тримати очі та вуха відкритими для будь-якої інформації. А, крім того, є сенс порадитися з тими, хто знає все про всіх – на щастя така корисна людина є практично в будь-якому колективі.

You cannot copy content of this page