Без рубрики
Дівчина спіймала хлопця на зраді і помстилася, зганьбивши його на весь світ

Американка придумала витончений варіант помсти.

Тіана Переа з Х’юстона (Техас) виявила еротичні повідомлення свого бойфренда Сантоса, які той відправляв іншій дівчині.

Але американка не стала відразу влаштовувати сцен, а придумала більш витончений варіант помсти, крім того, вона вирішила зняти свій тріумф на відео.

Дівчина дочекалася свого 22-го дня народження, зібрала гостей і при всіх призвела план помсти у виконання. Спочатку ніщо не віщувало біди. Присутні наповнювали келихи, і Тіана подякувала їм за те, що вони прийшли на її свято. Але тут обдурена американка переключилася на свого хлопця. Сантос стояв поруч, посміхаючись і нічого не підозрюючи.

«Я хотіла б подякувати Сантосу за те, що дав мені зрозуміти, що я заслуговую кращого. Кожен чоловік знає, що ти намагався переспати з іншою дівчиною», – заявила йому Тіана.

Дівчина додала, що всі бачили скріншоти повідомлень сексуального характеру з відео, які він відправляв іншій дівчині, але помилково послав ще й їй. У цей момент брат американки спустився до гостей з чорною сумкою, в якій лежали речі Сантоса. Дівчина оголосила про розрив і вказала невірному хлопцю на двері.

При цьому хлопець, мабуть, був так ошелешений, що не вимовив ні слова і тихо пішов. А після цього нарешті почалися справжні веселощі. Пізніше дівчина виклала ролик в Twitter, і він став вірусним, зібравши майже 6 млн переглядів. У коментарях користувачі писали, що дівчина дійсно придумала непоганий план помсти.

Джерело

facebook