Украина
Дивна «квартирантка»: Львів’яни обговорюють незнайомку, яка понад три місяці живе у торговому центрі

Про невідому молоду жінку пост у соцмережах з’явився кілька днів тому, проте його вже встигли прокоментувати сотні користувачів. Львів’яни обговорюють незнайомку, яка понад три місяці живе у ТРЦ King Cross Leopolis, що у селі Сокільники, при виїзді зі Львова, пише PRESS-ЦЕНТР.

Цілими днями вона сидить у приміщенні Центру, а ночує на лавці на вулиці. Оскільки вночі на вулиці вже мінусова температура, дівчина наражається на серйозну небезпеку.

«Дівчина вже три-чотири місяці ночує на вулиці біля King Cross Leopolis (с.Сокільники, вул.Стрийська). Соціальні служби!!! Ви де??? Вже і поліція була, і один з львівських каналів телебачення. Але я дізналась це від працівників ТЦ. Може хтось її впізнає!!!», — йдеться у пості небайдужої львів’янки у спільноті «Варта 1».

Сюжет про цю дівчину телеканал ZIK знімав ще у жовтні. Тоді, говорили журналісти, незнайомка жила в торговому центрі вже понад місяць. Про неї знають і охорона, і персонал. Вона має зі собою сумку, в якій є усе необхідне. Миється та перевдягається у туалеті, продукти купує в тутешньому супермаркеті. Нічого не краде, не порушує, тому насильно вигнати її не мають права. А коли просять на ніч покинути приміщення, вона чемно виходить.

Читайте також: Західні ЗМІ назвали найкрасивішу дівчинку в світі(фото)

Про себе дівчина журналістам розповідати не захотіла. Лише сказала, що «сама вирішує свої приватні питання».

Проте з’ясувалося, що вона із Бродівського району, має там родичів і мати регулярно провідує її у Львові в торговому центрі. Однак, чому не забирає додому – невідомо. До того ж їй 30 років.

У коментарях думки користувачів соцмережі розділилися. Одні вважають, що вона має проблеми із психікою і потребує негайного лікування, дехто навіть готовий надати їй тимчасовий притулок, інші – що це такий своєрідний вияв протесту проти чогось, а треті взагалі просять її не чіпати – мовляв, повнолітня, має родичів, здорова і може про себе подбати.

facebook