Діви, найпомітніші зміни в році починаються для вас навесні

Діви, ви сяятимете у 2023 році, як маяк у ночі. Коли ви піднімаєтеся над хмарами, виблискуйте, як феєрверк, приносячи світло у світ внизу.

Наступний рік принесе вам багато нових подорожей, але, по-перше, у центрі уваги будуть довіра та стосунки. У першій половині року Юпітер, планета чудес, танцює у вашому секторі особистого життя, допомагаючи міцним парам поглибити взаємодію та розвиватися, особливо навколо спільних активів.

Якщо ви самотні, ви можете сильно прагнути мати споріднену душу, але натомість можете зосередитися на тому, що ви приносите до спільного бюджету, і пробувати знайти когось, хто також принесе свою справедливу частку.

Найпомітніші новини року починаються навесні, коли Сатурн, планета життєвих уроків і труднощів, повертає за ріг, щоб дивитися на вас з неба. Це початок трирічного циклу, коли ви будете відчувати, ніби вам доведеться боротися ще наполегливіше, ніж будь-коли, щоб отримати те, чого ви найбільше хочете, особливо у стосунках.

З одного боку, будь-які слабкі зв’язки, ймовірно, розіб’ються й розірвуться, але будь-які інші, що утворяться зараз, можуть витримати випробування часом. Це також може змусити вас мати справу з боротьбою за владою і іноді змусити вас почуватися ослабленими, але знайте, що вас кують, як сталь у вогні.

У другій половині року Юпітер виблискує в божественному вирівнюванні з вами, ймовірно, відкриваючи можливості для навчання, подорожей, духовних практик чи навіть медіа-проєктів, якщо ви до цього схильні.

Ще один важливий фактор, на який слід звернути увагу, полягає в тому, що Плутон, планета відродження, ненадовго увійде у вашу зону продуктивності, щоб радикально змінити ваш розпорядок дня, роботу та баланс між роботою та життям.

Ви можете почути раптові новини про серйозні зміни, які вам потрібно зробити, наприклад, щодо дієти чи вашої рутинної роботи.

Наостанок слід згадати затемнення, які продовжуватимуть висвітлювати інтелектуальні заняття чи подорожі цього року. Ви можете підбадьоритися новими можливостями або відсвяткувати перемогу.

Після цього ви також можете побачити різкі зміни в доходах чи активах. Деякі з вас можуть зірвати джекпот, знайшовши нову роботу або отримати підвищення зарплати, тоді як інші можуть втратити потік доходу, щоб боротися за більше.

Хоча може здатися, що рік наносить вам удар, насправді, він дає вам шанс знайти гнучкість і йти разом із Всесвітом, а не боротися з ним. Ви отримаєте таку можливість.

Фото: Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page