Діви отримають три подарунки долі, Козероги нароблять дурниць, Водолії спіймають птаха удачі, а на Овнів чекає премія

Астрологи дали прогноз на 27 лютого кожному за знак Зодіаку.

ОВЕН. Є шанс зірвати великий куш та покращити матеріальне становище. Можливе підвищення на роботі, несподівана премія. Успіх на вашому боці, головне самому стати біля штурвала і направити корабель життя за новим маршрутом.

ТЕЛЕЦЬ. Цілком ймовірно, що гаманець збідніє. Причиною видатків може стати незапланована покупка, пов’язана з домом. Натомість підніметься настрій від несподіваних новин, які обіцяють перспективну посаду та заробіток.

БЛИЗНЮКИ. Ви будете непереможними і зможете переконати кожного у своїй правоті. Однак не варто бути надмірно самовпевненим. Фортуна може повернутися будь-якої миті. Доведеться зосередитись, і це має на увазі максимальну серйозність, на яку тільки здатні.

РАК. У вас можуть з’явитися надздібності. Можливо, навчитеся тонко маніпулювати думками та настроєм співрозмовників. Так чи інакше, здібності, що відкрилися, допоможуть вибудовувати продуктивні комунікації. Тим самим можна вирішити одразу кілька найважливіших питань.

ЛЕВ. Вам буде притаманний азарт і спрага першості у будь-якому виді діяльності. Потенціалу для цього достатньо, планетарна обстановка підходить для нових перемог. Без роздумів кидайтеся в кругообіг майбутніх подій. Можливі кардинальні зміни. Не бійтеся ризикувати – це допоможе принести велику вигоду у справах.

ДІВА. Зірки не радять перегинати палицю у стосунках із сім’єю. Ваші вимоги будуть почуті лише в тому випадку, якщо зміните тон із ультимативного на делікатний. Незабаром фортуна повернеться до вас обличчям, а небеса нагородять вас подарунками – є великий шанс отримати гроші, визнання та успіх.

ТЕРЕЗИ. Не треба надто затято комусь щось доводити. Астрологи попереджають, що Терези можуть потрапити у владу хибних переконань. Через це ви щиро повірите, що насправді не є правдою. Гірше, якщо почнете доносити неправдиву думку до інших.

СКОРПІОН. Зміни в житті принесуть довгоочікуваний успіх і визнання, і це ще більше надихне вас на нові звершення. Можете розраховувати на допомогу впливових знайомих. Вони зможуть вирішити питання, у яких ви не надто компетентні. Висока можливість отримання додаткового доходу.

СТРІЛЕЦЬ. Уява Стрільця може розбурхати новину, пов’язану з громадським життям. Але не кидайтеся з вогню та в полум’я. Як мінімум, потрібно охолонути, щоб не помилитися у складанні плану майбутніх дій. Якщо хтось почне вчити вас розуму, робіть вигляд, що сприйняли цю пораду, а чиніть все одно по-своєму.

КОЗЕРІГ. У вас буде надто багато зваб. Потрібно виявити всю волю та витримку, щоб не наробити дурниць під впливом імпульсу. Вам у житті не властивий авантюризм, ви далекі від епатажу та екстриму. Не варто йти на поводу у оточення та брати участь у сумнівних експериментах. Не залишайте на потім незакінчені справи, намагайтеся відразу ж їх реалізувати задумане.

ВОДОЛІЙ. Ловіть успіх, він літає дуже близько. Це легко, якщо не сидіти на місці і не чекати біля моря погоди. Водолій зможе вибратися з капкана проблем, знайде однодумців, відкриє нові горизонти у кар’єрі. І знову – це можливо в тому випадку, якщо будете цілеспрямованими, заповзятливими та винахідливими.

РИБИ. План мінімум – закінчити розпочате деякий час тому. У найкращому варіанті подій Риби зможуть остаточно визначитись із подальшою долею. Такі рішення не можна відкладати на потім, щоб не втратити дорогоцінний час і не втратити перевагу перед тим, хто намагається досягти того самого.

You cannot copy content of this page