Діви стрибатимуть від щастя, Терезам і Рибам настав час готуватися до випробувань, а Раки розбагатіють, але підступ їх чекає в іншому місці

День обіцяє бути продуктивним, а ризик зробити помилки – мінімальним.

Скористайтеся цим, щоб навести лад у справах та фінансах, як слід обміркувати свої плани, ухвалити важливі рішення.

Свіжий гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Сьогодні буде хороший день для тих, хто бажає ступити вперед кар’єрними сходами. Однак, просто не буде, бо на нову вакансію претендентів буде чимало. У справах і на роботі для Овна в цілому буде непоганий день, проте в якомусь питанні від Овна може знадобитися зробити вибір, і йому буде нелегко ухвалити рішення. І в тому, і в іншому випадку будуть свої очевидні мінуси та плюси, але зірки не радять поспішати. Навіть якщо ситуація підганяє його у спину, сьогодні Овну не варто йти в неї на поводу. Старі знайомі цього дня можуть про себе нагадати та попросити грошей у борг. Не давайте і знайдіть пристойний привід!

ТЕЛЕЦЬ. Сьогодні у Тельця не все буде гладко у справах та на роботі. Не виключені проблеми та ситуація може на якийсь час поставити Тельця у роль учня. Можливо, доведеться проконсультуватися з кимось досвідченішим чи начальство візьме Тельця під свій особистий контроль. У цей день Тельцю протипоказані будь-які операції з грошима, у тому числі шопінг. Зірки кажуть, що найближчим часом Тельцю знадобиться фінансова подушка безпеки. Мають бути непередбачені витрати, будьте економнішими!

БЛИЗНЮКИ. Сьогодні Близнюкам краще оминати авантюрні проєкти, але це буде той самий день, коли є сенс задуматися про перспективи. Бездумно плисти за течією – не та стратегія, яка здатна піднести до самих висот. Можливо, життя Близнюків вже не залишає часу на просування, але сьогодні – добрий день для того, щоб тверезо оцінити свій потенціал. Можливо, Близнюки виявлять, що на своєму місці вони вже досягли «стелі», і ця «стеля» дуже невисока. У будь-якому разі сьогодні їм нічого не заважає подумати над тим, як кардинально змінити ситуацію на краще!

РАК. Сьогодні у Рака будуть дуже вдалими справи, які не вимагають багато часу та великих вкладень. Навіть вдасться пристойно заробити! Лише цього дня Раку не варто змішувати особисті справи та роботу. Цілком можливо, що хтось із знайомих Рака попросить його допомогти, використовуючи службове становище. Зірки категорично забороняють це робити, інакше в кращому разі це зашкодить роботі чи дружбі, у гіршому – і тому, й іншому. Взагалі, цей день не сприяє відвертим бесідам, у тому числі і в сфері кохання.

ЛЕВ. Сьогодні Леву протягом дня неодноразово доведеться згадати приказку: «Скільки людей, стільки й думок». Проте вирішувати ділові питання Леву краще самому. Це буде дуже вдалий день для інвестиції грошей, операцій із цінними паперами тощо. У майбутньому це принесе добрі гроші! На особистому та любовному фронтах у Лева сьогодні назрівають розбіжності і тут зірки радять Левові поступитися своїми позиціями без бою – як кажуть, ранок вечора мудріший!

ДІВА. У Діви будуть чарівні зміни не тільки в житті, а й у фінансах. Сьогодні у бізнес-справах ситуації вимагатимуть від Діви таких якостей, як точність та зібраність. Жодних домислів і тим більше фантазій! Інакше можна і прогоріти. Службовцям Дівам цього дня не варто ловити гав, бо може статися щось, що вплине на розвиток подій. При вдалому розкладі на Діву чекає підвищення і хороша зарплата. Однак не варто йти напролом, більшого можна досягти, якщо бути більш делікатними та дипломатичними.

ТЕРЕЗИ. Сьогодні Терезам у ділових питаннях треба бути уважнішими навіть до дрібниць, інакше не уникнути біди: ділових Терезів чекають великі фінансові проблеми, а службовцям у гіршому випадку доведеться терміново шукати нову роботу. Терезам краще бути готовими до того, що день вийде складним і багато справ доведеться робити одночасно. Не виключено, що у справах особистих на Терезів сьогодні чекає сюрприз: старе кохання нагадає про себе несподіваним чином і тоді життя перевернеться в кращий бік.

СКОРПІОН. Сьогодні Скорпіонові не варто займатися сумнівними проєктами, бо є ризик втратити гроші. Удача не на вашому боці. Загалом у цей день Скорпіону краще не рватися на перші ролі, простіше та корисніше буде побути на других ролях. Особливо добре Скорпіону вдасться діяти в команді або виконувати чиїсь точні вказівки. На особистому фронті зірки рекомендують Скорпіонові переглянути своє коло спілкування!

СТРІЛЕЦЬ. Сьогодні Стрілець може ризикувати, вступати у різні складні угоди та витрачати гроші на те, що давно хотів придбати. Це буде чудовий день для того, щоб Стрілець зав’язав корисне знайомство. Його комунікабельність і креативність на висоті, він сповнений цікавих ідей і зможе донести їх до будь-кого. Зірки гороскопу кажуть, що Стрільцю може випасти шанс завести діловий контакт у будь-якій, навіть найнеформальнішій, обстановці. У коридорі, на вулиці, на вечірці – скрізь Стрілець сьогодні може зустріти людину, знайомство з якою вплине на її подальшу кар’єру. А може, навіть, на долю.

КОЗЕРІГ. Цього дня Козерогу зірки радять провести якийсь грошовий ритуал: і зараз, саме потрібна фаза Місяця, важливо те, що це притягне удачу. Сьогодні ідеальний день, щоб зайнятися розробкою якогось достатньо амбітного проєкту. Чи йдеться про кар’єру чи про те, як влаштувати своє особисте життя, сьогодні – цей момент для того, щоб перевести ці думки з розряду фантазій в реальність. Цього дня остерігайтесь снів, вони можуть збуватись!

ВОДОЛІЙ. Сьогодні зірки не обіцяють Водолію особливого успіху на роботі або у справах особистих, але Водолій матиме шанс дізнатися про інсайдерську інформацію, яка допоможе йому просунутися вперед! Швидше за все це станеться випадково само собою, але головне, що завдяки збігу обставин Водолій сьогодні може отримати в руки ключ, який відкриває двері до позитивних змін у житті. Загалом, Водолію треба тримати сьо вушка на маківці, і позитивний результат не змусить себе довго чекати!

РИБИ. Сьогодні в Рибах прокинеться бухгалтер: робота з грошима даватиметься їм легко. Але це не означає, що одразу відкриється грошовий портал. Навпаки, цього дня на роботі та у справах у Риб все буде нестійко, більше того, попереду Риб на роботі чекають скорочення і вони ризикують потрапити до чорного списку. Це може стати початком довгої чорної смуги у житті! Зірки рекомендують Рибам сьогодні подумати над тим, що саме останнім часом вони робили не так, де припустилися помилки. Зрозуміти це сьогодні означає зробити перший крок до того, щоб згодом виправити ситуацію.

You cannot copy content of this page