Діви та Скорпіони розживуться грошима, Близнюки наступлять на старі граблі, Раки втратять сором, а Леви якщо зволікають, то гірко пошкодують

Рецепт завтрашнього дня простий: не піддавайтеся млявості та апатії, і тоді будь-яка проблема буде вам байдужою, а будь-яке завдання – під силу! Свіжий гороскоп 16 жовтня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра гороскоп Овнам обіцяє успіх у справах, проте «винною» у цьому буде аж ніяк не сліпа удача. Зірки наділяють Овна рішучістю, активністю та ще цілим набором якостей, які дозволять йому з успіхом долати перепони та братися практично за будь-які справи. Навіть дуже ненадійні та заплутані проєкти завтра можуть виявитися Овну по плечу. А все тому, що він точно знатиме відповідь на два питання: що треба робити і головне – як. У справах сердечних навіть маленький крок Овна завтра може послужити каталізатором процесу і чарівним чином багато що змінити.

ТЕЛЕЦЬ. Завтра зірки гороскопа попереджають Тельця про те, що між ним та його планами можуть стати перешкоди, і ім’я цих перешкод – лінь та пасивність. Пробуксовки здатні утворюватися навіть там, де їх, здавалося б, не може бути: питання, які, як Телець думав, вже вирішені, завтра здатні обернутися несподіваною стороною і вимагати нових зусиль. Втім, це зовсім не означає, що його плани зазнають краху. Просто цього дня Тельцю доведеться витратити на виконання будь-яких завдань набагато більше часу та енергії, ніж зазвичай. У справах любовних завтра Телець ризикує випадково зайти за червону лінію і тоді буди непереливки!

БЛИЗНЮКИ. Якщо завтра у Близнюків не все вийде, то винні в цьому будуть вони самі. День віщує їм хороші можливості, проте Близнюки можуть не повною мірою ними скористатися або взагалі пройти повз. Крім того, є ймовірність, що Близнюки завтра здатні наступити на старі граблі, повторивши помилку, яку колись вже робили. Щоб день виявився продуктивним, Близнюкам не слід розслаблятися. Запорука їхнього успіху – уважність у справах, енергійність та настрій на позитив. У справах сердечних завтра у Близнюків саме такий день, коли, настроївшись на позитив, вони приваблять його у своє життя!

РАК. Завтра Рак «втратить сором», він буде чудовим дипломатом і при бажанні зуміє порозумітися з ким завгодно – і з колегами, і з друзями, і з начальством, і навіть з незнайомими людьми. Тож якщо у нього накопичилися до якоїсь людини делікатні питання чи претензії, зірки гороскопу радять йому не відкладати розмову на інший день. Завтра Рак зможе донести свої почуття та думки до співрозмовника і має всі шанси на те, що його правильно зрозуміють. У справах любовних Раку необхідно чітко гнути свою лінію та стояти на своєму!

ЛЕВ. Завтра у коханні Леву просто необхідно подолати свій страх зазнати невдачі, адже цей страх – єдине, що може йому завадити. День схиляє його до того, щоб не чекати з моря погоди, а робити рішучі кроки назустріч своєму щастю. Якщо Лев завтра зволікає, піддавшись сумнівам, то згодом ще довго шкодуватиме. Так що геть умовності та невпевненість у собі – момент сприятливий, дійте! У справах сердечних Леву завтра також не завадить впевненість і рішучість.

ДІВА. Завтра Діви, швидше за все, будуть повністю задоволені перебігом своїх справ – події обіцяють розвиватись так, як вони й планували. Крім того, не виключені приємні сюрпризи та подарунки долі, на кшталт позачергової премії, вдалої покупки, знайомства, компліменту, закоханого погляду. Іншими словами, завтра у Дів навряд чи буде привід нарікати на обставини, тож вони здатні буквально випромінювати позитив, щедро діляючись своїм гарним настроєм з усіма, хто перебуває з ними поруч.

ТЕРЕЗИ. Завтра зірки гороскопу попереджають Терезів про те, що їм не слід у важливих питаннях покладатися тільки на себе – їм може не вистачити не лише енергії, але й досвіду чи знань. Це може стосуватися і особистого життя, і справ, і стосунків з людьми. Якщо Терези завтра не зізнаються у своєму невігластві, то ризикують наробити помилок. Єдиний правильний шлях – радитися з оточуючими: у роботі Терезам завтра буде доречно запитати поради фахівця, а в побутовому конфлікті – призначити мудрого третейського суддю.

СКОРПІОН. Завтра справи у Скорпіона обіцяють складатися успішно навіть без особливих зусиль з його боку! Це один із небагатьох днів, коли бажання Скорпіона співпадатимуть з його можливостями. Не виключено, що доля порадує Скорпіона приємним сюрпризом, романтичною зустріччю чи несподіваними грошима. Якщо ж Скорпіон планував великий проєкт чи відповідальну розмову – завтра саме час здійснювати задумане. Девіз дня для Скорпіона: «Не бійся вирушати в дорогу, бійся залишатись на місці!».

СТРІЛЬЦІ. Завтра у Стрільця не найкращий день для навчання, розумової роботи та планування – надто багато він може наробити помилок. Якщо ж Стрільцю все-таки доведеться попрацювати головою, краще нікому не показувати до певного часу плоди своєї праці. І тим більше не варто намагатися негайно втілити завтрашні плани в життя! Швидше за все, ці плани надто далекі від реальності: у кращому разі над ними ще працюватимуть і працюватимуть. Ну а найправильнішим рішенням буде присвятити цей день якійсь творчості – повірте, ви не пошкодуєте!

КОЗЕРІГ. Завтра Козерогу практично нічого не треба робити для того, щоб завоювати прихильність оточуючих – вони і так будуть на його боці. У роботі, у бізнесі, у дружбі, у коханні Козерог користуватиметься підвищеним попитом! Зірки радять йому витратити цей день на те, щоб налагодити нові контакти, заручитися чиєюсь підтримкою, влитися в колектив, просунути проєкт, попросити щось зробити чи не робити. Ідеї Козерога завтра виглядатимуть привабливо, а слова – переконливо, тож він може розраховувати на потрібний результат.

ВОДОЛІЙ. Завтрашній день Водолію варто присвятити обдумуванню найскладніших завдань та побудові планів на майбутнє – це виходитиме у нього найкраще. А ось реалізація проєктів може відбуватися не так гладко, тому Водолію не варто навіть братися за важливі справи. День наділяє його вмінням аналізувати, а також вибудовувати складні, хитромудрі схеми. Завдяки цьому, Водолій завтра здатний знайти вирішення будь-якої проблеми, а його плани на майбутнє будуть ґрунтовними, глобальними та надійними, як Велика Китайська стіна. У справах любовних завтра для Водолія настає ідеальний час, щоб поставити всі крапки над i.

РИБИ. Завтра – день, коли найбільший успіх у будь-яких справах Рибам принесе співпраця з оточуючими. В принципі, вони можуть діяти і самостійно, на свій страх і ризик, проте злагоджені дії в команді стануть добрим стимулом і дозволять їм досягти свого швидше і з найкращим результатом. Взагалі, всього найкращого завтра Рибам варто чекати від людей, які знаходяться довкола: не виключено, що хтось із них підкине цікаву думку, дасть цінну пораду чи поділиться позитивними новинами! У справах любовних у Риб цього дня буде привід згадати про карму – великий закон причин та наслідків.

You cannot copy content of this page