Для Овнів раптовий поворот долі принесе великі гроші, Раки повеселяться, Леви поставлять на кін все, а Рибам вже приготували подарунки

Астрологи дали прогноз на 27 грудня кожного знака Зодіаку.

ОВЕН. Незабаром Овнів чекає раптовий поворот долі, який принесе солідні гроші. Доведеться ризикнути і для цього необхідно не втрачати віру в себе. Дивіться в майбутнє з оптимізмом і намагайтеся бачити нові можливості навіть там, де їх складно помітити. Настає чудовий час для початку нових проєктів. Успіх на вашому боці.

ТЕЛЕЦЬ. Важливою подією стане резонансна новина. Майбутні події стосуватимуться вас безпосередньо і можуть суттєво змінити життя, принісши до нього успіх та благополуччя. А поки Тельцю доведеться виконати деякі завдання, які стосуються сім’ї та кар’єри.

БЛИЗНЮКИ. Нетривалі спалахи ревнощів очікуються у Близнюків, у стосунках, в яких втрачений спокій. У вашому розпорядженні буде все необхідне, щоб переломити перебіг подій. Не завадить навести лад і у фінансових справах. Незабаром можуть з’явитися цікаві пропозиції, пов’язані з нерухомістю або роботою.

РАК. Головною вашою турботою може стати родич, друг чи хтось із колег, які потрапили у складну життєву ситуацію. Поки допомагаєте йому з проблемами, само собою вирішиться питання, яке викликало у вас тривогу і злість. А потім на вас чекають веселощі у хорошому розумінні цього слова.

ЛЕВ. Якщо не побоятися і ризикнути, поставивши на кін багато, на вас чекає удача. Досить задовольнятися іншими ролями. Все, про що заявить Лев у цьому світі, обов’язково буде почуте. Очікується підтримка з боку, на яку не робили особливу ставку.

ДІВА. Щоб вибратися із завалу проблем, варто згадати про існування впливових друзів. Вам не відмовлять, коли звернетеся за допомогою. Період буде багатий на події і багато хто з них з’єднає між собою минуле і сьогодення.

ТЕРЕЗИ. Результати ваших зусиль не забаряться. Те, що довго не виходило зрушити з місця титанічними зусиллями, почне легко піддаватися. Це стосується як роботи, так і особистого життя. Спілкування з друзями у довірчій обстановці принесе багато радості та подарує нові ідеї для пристойного заробітку.

СКОРПІОН. Геть сумніви та нерішучість. Не бійтеся говорити людям про те, що вам не подобається в їхніх вчинках, не дозволяйте використовувати себе. Тільки так ви зможете домогтися поваги. Велика можливість виграшу.

СТРІЛЕЦЬ. Будь-яке завдання ви вирішите куди швидше, якщо перестанете переживати через дрібниці. Світ тільки здається таким великим і страшним, насправді все простіше. Як тільки розслабтеся і почнете отримувати задоволення від життя, воно забарвиться у яскраві тони. Може навіть статися маленьке диво, наприклад, ви отримаєте в подарунок те, що було нездійсненною мрією, або удостоїтеся уваги людини, яка завжди дивилася на вас байдуже.

КОЗЕРІГ. Зірки будуть опікуватися вам і тому можна братися за виконання будь-якої справи – успіх гарантований. Ви як ніколи будете сповнені сил та енергії, фортуна залишиться з вами до кінця періоду. Якщо є людина, яка не звертає на вас уваги, зараз найкращий час досягти її прихильності.

ВОДОЛІЙ. Вам можна буде лише позаздрити. Опинившись на хвилі успіху, не демонструватимете зарозумілості до тих, хто допомагає вам йти вперед. У низці справ та подій знайдіть більше часу на спілкування з дітьми.

РИБИ. Ймовірно, несподіване поліпшення фінансового стану. Всесвіт приготував вам дуже приємні подарунки, будьте готові прийняти їх і не кажіть, що ви цього не варті. Бережіть мир та спокій у вашій родині.

You cannot copy content of this page