Для трьох знаків Зодіаку травень стане сприятливим часом для побудови кар’єри та стосунків

Рак

Для Раків травень буде складним, але цікавим. У першу половину місяця виникне потреба у піднесенні, а якщо цього не буде, то можна легко скотитися в занижену самооцінку.

Пам’ятайте, що тільки ви самі здатні сформувати в собі надійну опору з чіткого самосприйняття. Ще можуть виникнути проблеми у стосунках із дітьми. Тому намагайтеся не нав’язувати їм свою думку, побачте в дитині особистість.

Міцна дружба з людьми допоможе у деяких перешкодах. У другій половині травня зверніть увагу на фінансову сферу, не тринькайте, а економте.

Скорпіон

Скорпіонам у травні доведеться попрацювати над побутовими та робочими завданнями. Добре, що планети подарують вам багато енергії для цього.

Ви можете побудувати плани, але раптом батьки попросять допомогти їм у господарстві. Тримайтеся, далі трохи легше. Видихайте тривогу, вдихайте спокій. Будьте готові до нових завдань від начальства, які виконайте з блиском.

Риби

У травні Риби отримають велику підтримку від жінок – мам, сестер, подруг, колег по роботі. Вони допоможуть розвіяти тугу, надихнуть добрим словом та дадуть зворотний зв’язок.

Накопичені знання саме час застосовувати практично. Якщо давно не наважувалися приготувати складну страву, виїхати на жваву вулицю із сільської місцевості, запропонувати свої послуги великої компанії – то зараз саме час хоча спробувати це зробити.

You cannot copy content of this page