Дні «порожніх рук» у квітні: 6 періодів місячного календаря, коли потрібно бути обережними

Дні «порожніх рук» у квітні: 6 періодів місячного календаря, коли потрібно бути обережними

Місяць здатний випромінювати різну енергетику. І вона залежить від того, який за фазою день у місячному календарі. Існують сприятливі та невдалі дні.

Якщо Місяць, що росте, людину наділяє успіхом, то спадна фаза здатна принести розчарування. Не виключено, що будь-який місячний день має свою творчу та руйнівну енергетику.

У всі часи люди намагалися відстежити особливість та напрямок енергії. І вдалося з’ясувати, що існують дні порожніх рук.

У чому їхня особливість і чому вони несуть негативну енергетику?

Якщо брати емоційну основу, всі події, які відбуваються цього дня, здатні вибити ґрунт з-під ніг у будь-якої людини. У будь-якого з нас перестають ладитися всі справи, а вся моральна та фізична сила йде в нікуди. Людина втрачає енергію, а результат залишається нульовим. Виходить, що витратна сила перевищує суму вкладення.

Дні «порожніх рук» сильно впливають на матеріальний бік, настрій та загальний стан людини. І навіть у особливі години людина має додаткові складності. Біоенергетики радять відмовитися від реалізації своїх ідей та планів. Найкраще доробити розпочаті справи, ніж починати щось нове.

Квітень обумовлений 6 днями “порожніх рук”. Їх за місячним календарем легко обчислити за млявою енергетикою. Варто розуміти, що три дні припадає на період Місяця, що зростає, інші 3 дні на спадну фазу Місяця. Це час обережності та спокою.

На які дні припадає нестабільний період

2 квітня

Цей день має підвищений рівень імпульсивності. Не слід поспішати і необачні вчинки. Всі поточні справи рекомендується відкласти, інакше можна упустити важливу дрібницю.

Сказані слова здатні обернутися негативними наслідками. Небажано укладати важливі договори. Терміни їх можуть бути зірвані через дрібниці. Спостерігається підвищена небезпека через вогонь та невідомі предмети.

8 квітня

Можна займатися лише монотонним виробництвом, тоді як глобальні плани варто відкласти більш сприятливий період.

Судовий процес може завершитися на користь конкурента.

Не можна цього дня брати кредити і давати гроші в борг. Можна втратити велику суму своїх заощаджень. Хоча це найкращий час, щоб зайнятися аутотренінгом чи медитативними практиками. Небажано до рук брати металеві предмети.

12 квітня

У цей час найкраще займатись спортивними заняттями. Важливо не перестаратися.

Висока ймовірність необдуманої ризикованості. Також не варто оформлювати угоди щодо нерухомості.

Незнайомі люди леститимуть.

18 квітня

Це час, коли не можна приймати відповідальних рішень. Спостерігається зниження мисленнєвої діяльності та втрата концентрації уваги.

Не вдасться створити для себе сприятливі умови, щоб відпочити та набратися сил. Не слід давати порожніх обіцянок. Вони можуть обернутися проти самої людини.

24 квітня

Це суперечливий час, який може бути наповнений неприємностями. З боку партнера можна відчути необґрунтовану ревнощі.

Краще не розпочинати нові справи та проявити максимальну обережність у дорозі. Певна флегматичність допоможе в тому, щоб справи не пішли на спад.

29 квітня

Усі справи рекомендується відкласти наступного дня чи хоча б вечір.

Люди у цей день будуть дуже чутливі, тож треба стежити за тим, щоб нікого не образити. Це поганий день для пошуку нової роботи. Навіть із найбільш вражаючим резюме можуть відмовити на посаді.

Дні «порожніх рук» – це час, коли потрібно трохи пригальмувати зі своїми емоціями та поберегти сили для подальших дій.

Час дозволяє звільнитися від усього непотрібного і поміркувати над тим, що може статися в майбутньому. Якщо прожити непростий час у спокої, тоді пощастить не відчути у собі енергетичного впливу несприятливих періодів.

You cannot copy content of this page