Дні сили у червні, коли сам Всесвіт буде нам допомагати. Ловіть момент і просіть усього, що забажаєте

5 червня – протистояння Венери та Плутона

Перший воістину сприятливий день цього місяця та всього літа загалом – 5 червня, понеділок.

5 числа Венера та Плутон зіллються у дуже сприятливому аспекті — опозиції. Ці планети добре поєднуються, але не в усіх галузях.

Найголовніша сфера життя цього дня – кохання, спілкування. Дуже важливо буде постаратися знайти в собі сили для того, щоб вибачитися про якісь неприємні вчинки, здійснені раніше.

Також корисно буде вийти на діалог зі своїми ворогами, щоб закопати сокиру війни, і ніколи не повертатися до усобиць.

6 червня – день дзеркальної дати

Дзеркальна дата червня – це завжди добрий день для творчого розвитку, спроб вирішити складні життєві проблеми за допомогою слів, креативу, добра.

Агресія в цей день має зникнути. Як і попереднього дня, 6 червня буде простіше налаштуватися на позитивну хвилю.

Життя багатьох людей набуде сенсу, а наші цілі почнуть втілюватися в реальність. Головне — не поспішати із рішеннями в цей час.

7 червня – максимум потоку Арієтиди

Цей потік нерозривно пов’язаний із нашим світовідчуттям. Він допоможе нам позбавитися стереотипного мислення, проблемою відсутності цілей та натхнення.

Ще максимум Арієтид дуже сприятливо позначиться на спробах людей перетворити свою зовнішність, досягти успіхів у творчості. Можна міняти зачіску, займатися відновленням енергетики за допомогою духовних практик, а також купувати новий одяг.

11 червня – перехід Меркурія в Знак Близнюків

11 червня – один із найважливіших днів червня. 11 числа Меркурій перейде в Знак Близнюків. Це започаткує вкрай важливий період у нашому житті.

Дана планета дуже благотворно впливатиме на нашу енергетику, долю і удачу, однак найважливіший день — 11 червня.

11 число стане днем ​​сили, оскільки Меркурій багаторазово посилить свій позитивний вплив на нас із вами. Це найкращий день місяця для роботи, бізнесу, ділових переговорів, відряджень, особистого характеру. Імовірність досягти успіху у справах буде дуже високою.

21 червня – діти літнього сонцестояння

Ще один дуже важливий день червня – сонцестояння. Це дуже сприятливий, якщо не найсприятливіший день місяця. Він буде дуже гарний для будь-яких справ по дому, для перетворення зовнішності, спроб позбутися поганих звичок.

Продуктивність більшості людей значно зросте, а настрій буде відмінним. Так, нас може сто-небудь засмутити, але якщо не зациклюватися на поганому, погані думки швидко зійдуть нанівець.

28 червня – максимум потоку південні дельта-Акваріди

28 червня — день, коли найактивнішим буде потік південних дельта-Акварид. Астрологи вважають, що цей потік допомагає ставити правильні цілі на майбутнє.

Можна сміливо займатися плануванням, а також приймати важливі рішення. Головне при цьому не боятися зазнати фіаско. Страхи – найгірший ворог успіху.

You cannot copy content of this page