Дні сили у серпні 2023 року: що вони нам принесуть і чому будуть такими позитивними

Дні сили у серпні 2023 року: що вони нам принесуть і чому будуть такими позитивними

Дні сили – найсприятливіші дні серпня. Астрологи та експерти в галузі біоенергетики розповіли, що це будуть за дні у серпні, що вони нам принесуть і чому будуть такими позитивними.

2 серпня – опозиція Меркурія та Юпітера

2 число останнього літнього місяця пройде під сильним впливом протистояння Меркурія та Юпітера. Це дуже гарне поєднання для тих, хто бажає приймати вдумливі та важливі рішення. Ці планети поєднають зусилля, надавши нам допомогу у спробах змінити ставлення до життя та скоригувати поточні цілі.

8 серпня – день дзеркальної дати

Дзеркальна дата серпня 08.08.2023 ідеально підходить для того, щоб присвятити свій час роботі, фінансовим справам та покупкам. Число 8, яке опиниться біля керма цього дня, допоможе нам із шопінгом, вкладенням коштів.

22 серпня – опозиція Марса і Нептуна

Друга опозиція місяця пройде між червоною войовничою планетою та Нептуном. Згідно з прогнозами, це буде дуже добрий час для того, щоб зробити вирішальний ривок назустріч мрії. Наша впевненість у собі зміцниться, особливо у тих, хто знає, чого хоче від життя та від цього дня зокрема.

27 серпня – опозиція Сонця та Сатурна

Останній четвертий день сили – протистояння Сонця та Сатурна. Це дуже добрий час для здобуття знань, нового життєвого досвіду, спроб стати кращими. Останній день сили цього серпня та літа загалом буде часом яскравих емоцій, які багато хто з нас запам’ятає надовго.

Не забудьте також ознайомитися з нашою статтею про найнебезпечніші дні серпня. На жаль, цього разу їхня однакова кількість. Ми бажаємо вам вдалого завершення літа та гарного настрою – у будь-який день, будь-яку погоду та за будь-яких обставин.

You cannot copy content of this page