Життєві історії
“Доброго ранку, котику” – прочитала я записку на лобовому склі нашого авто. Я навіть посміялась тоді, адже ми лиш два роки, як одружились. Але до чоловіка почала пильніше придивлятись.

Ми в шлюбі два роки, всього лише два. Я раніше вважала, що чоловік і жінка віддаляються один від одного з часом. Коли набридають один одному, коли занадто багато часу разом. Але два роки … Це ж не термін. При цьому він всіляко вдає, що у нас все добре: дзвонить мені в обідню перерву, водить в кіно і дарує квіти. Якби у мене не було доказів, я б ніколи не повірила в його невірність.

Все почалося півроку тому. Одного разу рано вранці я вискочила на роботу раніше, ніж звичайно, а на лобовому склі нашого автомобіля була написано «Доброго ранку, котик». Я не сприйняла це близько до душі, подумала, що це чийсь жарт. Але підозра вже оселилося в мені. На наступний день, коли чоловік пішов до машини і збирався їхати на роботу, я побачила, як він витирає лобове скло і розмовляє по телефону. Ми живемо на другому поверсі, а машина стоїть під вікнами, тому його слова підслухати не було аж надто складно. Він говорив, що теж сумує і чекає зустрічі. Ось тоді я і зрозуміла все.

Я почала відвідувати бабок і ворожок. Щоб поворожити і щоб відігнали суперницю. Всі, як одна підтверджували її наявність, але заспокоювали мене, що він залишиться зі мною, якщо я витримаю, прощу і сама не піду від нього.

Я перестала спати ночами. Мені стало цікаво, хто вона? На кого він мене проміняв? Але мій чоловік поводився як раніше, я відчувала його любов і підтримку, ніби все мені здалось. Від цього мені було в два рази гірше.

І тоді я стала стежити за ним. Чи то я остаточно з глузду з’їхала, чи то надивилася серіалів, але коли він сказав, що затримається на роботі, я була поблизу його офісу і стояла за рогом. Це було як в дешевих фільмах. Він вийшов під ручку з нею.

Я дуже здивувалася, коли побачила, наскільки вона схожа на мене: таке ж темне волосся і така ж зачіска, чубчик, а манера одягатися дуже схожа на мою. Вони щебетали і сміялися.

І ось я стою на роздоріжжі і не знаю, як вчинити. Я люблю його більше життя, і якщо вірити всім цим ворожкам, він буде зі мною. Але чи зможу я витерпіти, дочекатися, коли він зрозуміє, що йому потрібна я, а не вона? І чи зможу пробачити і бути з ним після такої зради? Так хочеться, щоб хтось сказав, що все буде добре. Що це всього лише випробування, і ми з легкістю його пройдемо.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page