Без рубрики
Доходи українців ростуть швидше, ніж витрати на «комуналку», — Мінсоцполітики

Якщо порівняти динаміку зростання доходів населення з динамікою зростання витрат на оплату комунальних послуг, то доходи населення в середньому ростуть більш високими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг. Про це заявив генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко в інтерв’ю «Економічній правді».

«Тобто, потреба громадян в отриманні субсидій буде зменшуватися», — повідомив чиновник.

«Тарифи — не єдиний фактор, який впливає на потребу громадян в отриманні соціальної підтримки. Сьогодні ми спостерігаємо досить активну динаміку зростання доходів населення », — заявив Музиченко.

«Другий фактор — це перегляд правил надання житлових субсидій з травня 2018 року. Третій фактор — це, звичайно, підвищення ціни на газ, яку ми матимемо сталося. Ці три чинники зараз грають основну роль при реалізації права на субсидії в поточному опалювальному періоді », — сказав представник Міністерства соціальної політики.

За його словами, щотижня близько 120-150 тисяч домогосподарств звертаються за оформленням субсидії.

«Громадяни почали отримувати перші платіжки з новими тарифами на газ, водопостачання, утримання житла, а тепер вони визначаються за потребою в отриманні житлових субсидій», — повідомив Музиченко.

Він додав, що чисельність одержувачів субсидій зменшується в тому числі завдяки тому, що програма надання субсидій стала більш адресною.

джерело

facebook