Доленосні зміни: знаки на які чатують випробовування 8 березня

Меркурій входить у небезпечний транзит з Нептуном, прирікаючи деяких представників гороскопа вчинення доленосної помилки. Але є шанс уникнути лиха.

Цей день може бути затьмарений неприємним транзитом. Дві протилежні характером планети вступають у взаємодію, руйнуючи плани деяких людей.

Потрібно сказати, що це не кармічний урок, тому під прицілом можуть опинитися навіть ті, хто жив за канонами моралі та останнім часом переживав неприємності. З’єднання Меркурія та Нептуна часто викликає складнощі у сприйнятті інформації.

Люди раптом перестануть розуміти один одного, багато хто зіткнеться з ефектом «зіпсованого телефону». Ті, хто змушений цього дня вийти на роботу, мають бути обережними: можна легко потрапити у скрутне становище і самому собі підставити підніжку у справах.

Напевно, не варто нагадувати про те, що більш-менш напружений тон буде сприйнятий вашими колегами як виклик, а значить, непорозуміння уникнути не вдасться. Не варто цього дня розпочинати нові проєкти чи робити вирішальні кроки для завершення старих.

Багато хто міг подумати, що неприємності їх не торкнуться. Але ні! Меркурій разом із Нептуном впливають на кожну сферу життя, а отже, романтичний вечір може піти не за планом.

Можливі сварки з другою половинкою через відсутність взаєморозуміння чи якоїсь брехні. Заздрісники можуть ввести в оману, а в результаті постраждають ваші стосунки. Найпростіше, що можна зробити, говорити відкрито. Будь-яка інтрига, навіть без негативного підтексту, буде сприйнята неправильно.

Також, якщо відчули у партнера нещирість, то не потрібно примножувати брехню. Просто проясніть деякі моменти, але намагайтеся спокійно говорити, без звинувачень.

Відразу три представники зодіакального кола потраплять у немилість до Меркурія та Нептуна: вони ризикують зробити серйозну помилку буквально на порожньому місці.

Діва

Люди цього знака найбільш прямолінійні у всьому гороскопі, але саме вони потраплять у халепу. Їм не потрібно спиратися на інтуїцію 8 та 9 березня. Усі рішення мають бути логічними та добре зваженими. Якщо є така можливість, то відкладіть справи до 11 березня, адже для вас Молодий місяць 10 березня теж виявиться небезпечним днем. Намагайтеся не з’ясовувати стосунків з оточуючими, але спостерігайте за ними: хтось вам заздрить і прагне вашого провалу.

Стрілець

Представникам цього знака слід тримати язик за зубами. Їхня нестримність може дорого обійтися. Одне невірне слово — і багаторічним стосункам, незалежно від того, були вони дружніми чи партнерськими, настане кінець. Щоразу, коли Меркурій входить у активну фазу, Стрільці починають стикатися з неприємностями у сфері фінансів. Ми радимо закупитись подарунками заздалегідь, а 8 березня, якщо ви жінка, прийматиме презенти. Чоловікові-Стрільцю краще взагалі не діставати банківську картку цього дня.

Водолій

Поки представники знаку лише готуються перейти на білу смугу удачі, але на них 8 і 9 березня чекає останнє випробування. Водолії припустяться помилки, поставивши свої інтереси на перше місце. У роботі цими днями можливий спад. Але й у особистому житті все гладко. Водолії самі виявляться ініціаторами конфлікту, бо виявлять свій егоїзм. Будьте скромнішими, поступайтеся своїми бажаннями заради близької людини. Тільки так ви зможете без втрат подолати небезпечний транзит.

You cannot copy content of this page