Доленосний реванш: кому труднощі восени обернуться неймовірним блаженством

Доленосний реванш: кому труднощі восени обернуться неймовірним блаженством

Фортуна приготувала представникам чотирьох знаків зодіаку кілька місій з жовтня та на решту року.

Астролог впевнена: осінні труднощі обернуться для цих людей неймовірним блаженством.

Тельці

Весь їхній рік був відзначений особистими досягненнями, які давалися дуже непросто. Довелося співпрацювати з людьми здалеку, присвячуючи час навчанню та новим проектам. Керівництво придивлятиметься до успіхів Тельців. З жовтня та листопада їм знадобиться все, що вони заробили, особливо щодо просування та особистого авторитету.

У жовтні Тельці займатимуться творчою та інтелектуальною діяльністю, на них чекають важливі знайомства та зустрічі, а також чималі витрати. Успіх чекає далеко від дому.

Леви

Цілий рік на них чекали важливі поїздки та робота з людьми з інших країн. Підтримку їм надавали найближчі люди. Восени важливо берегти дітей та коханих. Опорою для Львова стануть родичі. У жовтні на цих людей чекають кардинальні зміни на службі. Листопад та грудень будуть відзначені діловим успіхом.

Водолії

До середини жовтня краще відмовитись від далеких поїздок. Цих людей турбуватимуть житлові питання.

Можливі сімейні труднощі, суперечки із противниками, переїзд. У першій половині осені на перший план вийдуть домашні клопоти, ремонт, будівництво, справи сім’ї.

Водоліям слід звернути увагу на здоров’я. У жовтні та на початку листопада їм краще уникати далеких доріг. У другій половині осені прийде кохання та підтримка здалеку.

Риби

Вони повинні сконцентруватися на своїх клопотах. На перший план вийдуть подорожі, навчання, активний відпочинок. Все це дасть віддачу. Риби зроблять корисні придбання. Сімейний клопіт чекатиме в першу половину осені.

Потім прийдуть зміни, їх стурбують справи родичів, поїздки вимагатимуть уваги. Кохання чекає далеко від дому. Рік завершиться успіхом у кар’єрі.

You cannot copy content of this page