життєві історії
Доля завжди з тобою: похід до ворожки закінчився розвалом сім’ї і кажу їй подумки дякую

Я заміжня вже майже п’ять років. Чоловік попався хороший, завжди до мене уважний, ласкавий.

Я була впевнена, що наш шлюб назавжди, настільки майбутнє бачилося світлим і спокійним. Дітей у нас не було, ми жили один для одного, молоді були, обом зараз по 26.

Одного вечора чоловік запросив мене в ресторан для серйозної розмови. Я відразу подумала, що мова піде про дітей, пора вже збільшувати нашу сім’ю і переходити на інший рівень.

Ми зробили замовлення і тут чоловік сказав: «Вибач, Марія, ми вечеряємо разом в останній раз. Більше ми не зустрінемося.

Я закохався в дівчину як хлопчисько, але я не хочу починати відносини з іншого, поки ми разом, я хочу, щоб все було чесно і ти не гідна обману.

Мені було з тобою добре, ти ідеальна дружина, прости мене. Але я не можу переробити свої почуття”.

Я зовсім не очікувала такої розмови, мені стало так погано! Немов земля попливла з-під ніг і все навколо потемніло. Цього не може бути! Просто дурний жарт, зараз все вирішиться, звичайно ж.

Ми прожувати їсти якийсь салат, не пам’ятаю ні смаку, ні виду. Потім чоловік взяв мене під руку і вивів з ресторану. Зупинивши машину біля під’їзду, він почекав, поки я вийду і поїхав. Все відбувалося в повному мовчанні.

Читайте також:«Краща подружка – твоя подушка» – Я не послухалася бабусю і тепер залишається тільки шкодувати себе

Не знаю, як я провела ніч в самоті. Мене просто розчавило, знищило. Всі наступні дні проходили немов у тумані.

Цілу ніч я ридала, потім йшла на роботу, не розуміючи, хто я, що я. І вночі знову виття і сльози. Колеги співчували мені, підтримували, але це нічого мені не давало. Мене з’їдала дикий біль.

Мені так хотілося обійняти чоловіка, уткнутися носом в його плече, вдихнути рідний запах. Але його телефон був відключений.

Одна зі співробітниць, зустрівши мене в коридорі, шепнула, дивись, тут телефон, є одна жінка, яка розкидає тобі карти. Перевірена мадам! Можу відповідати за неї. Сходи, подивися, як життя далі піде, раптом все ще налагодиться.

Вона сунула мені в руку папірець і втекла. Не знаю, вірила я тоді ворожок, ніколи з ними не стикалася.

Весь вечір дивилася на незнайомий номер телефону і, отримавши рада спробувати від своєї мами, я зателефонувала якоїсь Марії.

На наступний день я прийшла за вказаною адресою. Зустріла мене звичайна жінка. Вона відразу сказала, що мій чоловік закохався в іншу, що він пішов, але в іншій родині він не знайде щастя.

Я відразу ж запитала, значить він повернеться? Є надія? Можете його повернути?

Марія відповіла, що повернути чоловіка не складе труднощів, вона вміє це робити, але мені змиє … це не потрібно.

Це не мій чоловік, не моя доля. Я стала плакати, запевняючи, що життя мені ні мила без чоловіка, я не хочу інших чоловіків, я хочу повернути його.

І ось Марія погодилася провести якийсь обряд, а мені сказала читати перед сном кілька слів. Я все виконувала як слід і ось через два місяці, повертаючись з роботи додому, я зустріла в під’їзді свого чоловіка.

Він сказав, що багато думав про нас, що шкодує про свій відхід, що хоче повернутися. Я не вірила собі, в мені нічого не здригнулося!

Я дивилася на нього і розуміла, але ж мене зрадив! Не хочу бути з ним, неприємно все згадувати. Я відкрила двері в квартиру і пішла, не дослухавши колишнього чоловіка.

Тепер, коли я щаслива заміжня, часто згадую ту ворожку і кажу їй подумки дякую. Я вірю, що саме вона мені допомогла.

facebook