Довгоочікуване підвищення та нові відносини: прогноз таро на другу половину вересня

Довгоочікуване підвищення та нові відносини: прогноз таро на другу половину вересня

Цього місяця калінінградці добиватимуться підвищення на роботі, досліджуватимуть нові можливості для бізнесу, хтось замислиться про нові відносини.

Відносини

Цей тиждень стане слушним часом проаналізувати стосунки. Карти пророкують занепокоєння.

Один із партнерів буде то йти з стосунків, то повертатися в них. Бувають такі люди, які мають вічні внутрішні протиріччя, емоційний дисбаланс та сумніви. Вони з важким серцем йдуть або просто кудись подумати, або в колишню родину. Тут їм погано, там погано.

З 18 по 24 вересня ситуація покращиться. Другий тиждень у нас королева жезлів. Відносини наповнені яскравими барвами. Це буде виконання всіх бажань, кохання.

Тиждень із 25 по 30 вересня стане часом з’ясування стосунків. Кожен із партнерів відстоюватиме свою точку зору. Пажі, лицарі, на яких вказують карти, це незрілі персонажі.  Пара може може конфлікти.

Робота

Період до 17 вересня настане час ухвалення важливого рішення. Розібратися в ситуації допоможе внутрішнє чуття.

Чекають внутрішні муки, бо буде бажання, навіть назріла необхідність прийняти рішення щодо роботи: або про її зміну, або про необхідність підійти до начальства з приводу збільшення зарплати, підвищення на посаді. Вибір буде болісний. Важливо слухати інтуїцію, вона допоможе вчинити правильно.

З 18 по 24 вересня гармонія так і не настане. Цього тижня слід бути уважним у сфері фінансів.

Проміжок між 25 і 30 вересня, нарешті, прийде повна задоволеність, вирішаться всі питання.

З’явиться фінансова стабільність. Карти говорять про отримання бажаного підвищення, або людина доведе, що не повинна збільшувати функціонал заради більшої зарплати.

Може з’явитися покровитель, який допоможе відстояти фінансові інтереси, або людина вийде на нове місце роботи, де почуватиметься фінансово задоволеною.

Фінанси

Підприємцям, власникам малого та середнього бізнесу та й просто бажаючим підзаробити варто озирнутися довкола. Період до 17 вересня обіцяє нові здібності.

Варто чекати на пропозиції щодо реалізації нових проектів. Можливе отримання нових кредитів на розширення свого бізнесу, нові можливості з’являться і в одержувачів соціальних виплат, будь-яких пільг.

Можна буде вигідно вкласти гроші.

Час з 18 по 24 вересня стане часом для роздумів та розрахунків.

Тут уже людина починає думати, шукати підводні камені, чекати без метушні, консультуватися в різних інстанціях, перевіряти, чи правильно зрозуміла. Підприємець трошки охолонув і розмірковує, наскільки і що вигідно, тверезо оцінює можливості, обмірковує всі за і проти.

Розважливим людям тиждень із 25 по 30 вересня обіцяє нірвану. Людина отримає повне задоволення своїх фінансових дій.

You cannot copy content of this page