Другий коридор затемнень 2023: коли чекати і до чого готуватися

Сонячні та місячні затемнення відбуваються щороку. Зазвичай буває чотири затемнення, рідше – п’ять чи шість. Роки, коли небесні світила «затьмарюються» 5-6 разів за 12 місяців, відрізняються, як правило, бурхливими та доленосними подіями, у тому числі у світовій політиці та економіці.

На щастя, 2023-й буде цілком ординарним у плані затемнень — на нас чекає чотири періоди взаємодії Сонця та Місяця. Астрономи вже розрахували, на які дати будуть затемнення, а астрологи розповіли, чого чекати від коридорів затемнень 2023 року.

Коридор затемнення – це тимчасовий період між сонячним і місячним затемненнями. Він настає двічі на рік, приблизно кожні шість місяців. Коридор затемнення починається за 6-7 діб до першого затемнення і закінчується через 6-7 діб після другого.

Під час коридору затемнень активізуються Північний та Південний Місячні вузли, які, на думку астрологів, «диригують» тим, що відбувається в нашому житті. Саме під час коридору затемнень відбувається безліч кармічного злиття — простіше кажучи, всіх подій, які ми пояснюємо долею чи кармою.

Другий коридор затемнень 2023

Другий коридор затемнень очікується восени і стартує сонячним затемненням у Терезах 14 жовтня. Дія осіннього коридору відчуватиметься аж до 3-4 листопада, бо 28 жовтня буде місячне затемнення в Овні.

Другий коридор затемнень може стати непоганим періодом для змін у фінансовій та кар’єрній сферах. Цей тимчасовий люфт – з 10 жовтня по 3-4 листопада – гарний, щоб, наприклад, піти з нелюбимої роботи та вдало підготуватися для нової посади. Особливо це стосується тих, хто емоційно вигорів або лише починає відчувати перші ознаки.

Також осінній коридор затемнень здатний пролити світло на ваше справжнє призначення та наповнити енергією, щоб ви освоїли нові знання та вміння.

You cannot copy content of this page